Web Tasarım

Kısaca web tasarım; fikirlerin ve ihtiyaçların harmanlanarak ortaya çıkarılan İnternet siteleri için yapılan çalışmaların tümüdür.
İletişim

Bu yazımız “Web Tasarım” hakkında aydınlatıcı olarak hazırlanmıştır.Limonteknoloji’de web dizayn ve geliştirme İlk izlenim için asla ikinci bir şansın olamaz, marka oluşturmak ve müşterilerin görüşlerini şekillendirmek için kullanılan bir numaralı araçtır.

Bu yüzden web dizayn işlevsel, ilgi çekici ve şık tutmak önemlidir. Limon Teknoloji ile bugün iletişime geçin ve başarıya giden yolda kendinize görün!

Limon Teknoloji Web Tasarım

Söz Verdiğimiz Gibi

NEDEN LİMON TEKNOLOJİ ?

Biz sadece WEB TASARIM değil! Aynı zamanda pazarlama uzmanlarıyız. Sadece web tasarımı değil, ziyaretçileri müşteriye dönüştürmek için ilgi çekici ve tasarlanmış bir site tasarlamak için çalışıyoruz. Bu uygulamalar sektörünüz ne olursa olsun uygulanır.

 

DİJİTAL PAZARLAMA UZMANIYIZ

Sitenizi reklamcılık ve pazarlama çabalarınızın kalbi olarak görüyoruz. Görsel olarak çekici ve gezinmesi kolay olması gerekiyor. Google’ın bilgilendirici olduğunu ve sizin tarafınızdan endekslendiğini görmesi ve arama sonuçlarında görünmesi için hakkındaki bilgilerin eksiksiz olması gerekir.

Kurumsal web tasarımda herşey optimum seviyede tutularak performans, görünüm, ve arama motorlarının tümü tarafından indekslenebilir olması pazarlama için şarttır.

 

HALA WEB SİTENİZ DUYARSIZ MI ?

İnternet Sitenizi Duyarlı Yapıyoruz.
Bu dinamik dünyada, hızlıca ayarlama yeteneği, hayatta kalma ve refahı garanti eder. Web sitenizi tabletler ve akıllı telefonlar için optimize edin ve rekabeti çok geride bırakın!, web sayfanızın, mobil yeniliklerin hızla değişen, zorlu ortamında alakalı kalmasını sağlamak için en yeni duyarlı tasarım teknolojilerini kullanır.

Esnek ızgaralar, resimler ve medya sorguları kullanarak, web sitenizin içeriğini ve öğelerini görüntüleme cihazına göre ayarlamasını sağlıyoruz. Müşterilerinizin hangi gadget’ı kullandıkları önemli değil, resmi web sitenizin sunduğu aynı üst düzey hizmeti alırlar. Bütün ekran boylarına göre kurumsal siteniz çözünürlük ayarlarını kendisi yapar ve mükemmel görünüme sahip olur.

 

NEDEN DUYARLI WEB TASARIM ?

 

Bugün tüm internet trafiğinin% 56’dan fazlası akıllı telefonlardan geliyor. Bu nedenle, web sitenizin tasarımı duyarlı değilse, hedef kitlenizin yarısından fazlasının ihtiyaçlarına cevap veremez! Kullanıcı dostu. Hepimiz ne kadar rahatsız edici olduğunu biliyoruz, her şeyi yakınlaştırmak ve mobil ekranınızda sürekli kaydırma yapmak.

Yanıt veren web sitesi tasarımı, tarayıcının genişliğini belirlemek ve içerik yazı tipi boyutunu ayarlamak ve buna göre yerleştirmek için medya sorguları kullanır. Performansı arttırır. Web sitenizin yüklenmesi birkaç dakika sürerse, potansiyel müşterilerinize elveda diyeebilirsiniz. Duyarlı bir tasarım, yükleme süresini en aza indiren sitenin kodunu optimize eder. Google ve diğer aram motorları onu sever.

ESENYURT WEB TASARIM

Esenyurt Web Tasarım Ajansı, Limonteknoloji ekibi olarak; “Web Tasarım Esenyurt & Esenyurt Web Tasarım Ajansı” layıkıyla söz verdiğimiz sürede istediğiniz tasarımı yapıp hizmetinize sunuyoruz., Web Tasarım Esenyurt

AVCILAR WEB TASARIM

Avcılar Web Tasarım Ajansı, Limonteknoloji ekibi olarak; “Web Tasarım Avcılar & Avcılar Web Tasarım Ajansı” layıkıyla söz verdiğimiz sürede istediğiniz tasarımı yapıp hizmetinize sunuyoruz., Web Tasarım Avcılar

İSTANBUL WEB TASARIM

Web Tasarım İstanbul & İstanbul Web Tasarım Ajansı
Web Tasarım ve Geliştirme İlk izlenim için asla ikinci bir şansın olamaz. Web tasarım , marka oluşturmak ve müşterilerin görüşlerini şekillendirmek için kullanılan bir numaralı araçtır. Bu yüzden web sayfanızı işlevsel, ilgi çekici ve şık tutmak önemlidir. Limon Teknoloji ile bugün iletişime geçin ve başarıya giden yolda kendinize görün!

WEB TASARIM

Web tasarımda bir site sahibinin sorması gereken ilk soru basittir: İnternet sitem benziyor mu?
En iyi siteler, ziyaretçinin dikkatini derhal etkilemek için yapılmıştır. Bunu başaramazsa, kullanıcının başka bir yere asla geri dönmemesi için kendi geleneklerini alma şansı çok yüksektir. Açıkçası, ilk izlenimler her şey için sayılır.

web-tasarim

web-tasarim

Bireysel özellikler önemlidir. Bu nedenle logolar ve resimler içeren marka oluşturma olanakları sitenizin benzersiz bir hikayesini anlatmalıdır. Yine de, çoğu internet kullanıcısı düzenler ve genel görünümlerle ilgili bazı fikirlere alışmaktadır. Bir dengeye dikkat etmek, gündemdeki en önemli maddelerden biri olmalı ve sayfanın gezinti özelliklerini dikkate almayı da içermelidir.

TASARIMDA YARATICILIK

Yaratıcılık sürecinde verilen her karar dikkatlice düşünülmelidir. Sonuçta, en küçük boyut bile bütün farkı yaratabilir. Renk şemaları duygusal çağrışımları ve okunmanın ne kadar kolay olduğunu dikkate almalıdır. Bağımsız bir öğe olarak iyi görünmenin yanı sıra, site, şirkete veya kişisel meselelere bağlı diğer kaynaklara da uymalıdır.

Belki de en zor iş, sitenin birden fazla ekranda eşit derecede harika görünmesini sağlamaktır. Çevrimiçi verilere çeşitli cihazlardan erişilebilir. Bu nedenle, herhangi bir web sitesi geliştiricisinin stratejisi bu nedenlerden dolayı duyarlı tasarım içermelidir:

Belki de en zor iş, sitenin birden fazla ekranda eşit derecede harika görünmesini sağlamaktır. Çevrimiçi verilere çeşitli cihazlardan erişilebilir. Bu nedenle, herhangi bir web sitesi geliştiricisinin stratejisi bu nedenlerden dolayı duyarlı tasarım içermelidir:

MOBİL ZİYARETÇİLERİ 90’LARA  GÖNDERİN!

Mobil kullanıcılar her zaman hızlı ve kolay bir şekilde bilgi ararlar.
Duyarlı tasarım, kullanıcıları daha uzun süre yerinde tutarak, yükleme sürelerini ve site hızını iyileştiren HTML gibi site kodunu optimize eder.
Tüm web sitesi trafiğinin yarısından fazlası mobil cihazlar üzerinden gerçekleştiğinden, site mobil olarak uygun değilse, Google sıralamanızı gerçekten düşürecektir.

TASARIM = MARKA

 Eşsiz bir şekilde özelleştirilmiş: profesyonel bir web sitesi tasarımcısı, şirketinizin kendine özgü imajını temsil eden bir siteyi nasıl oluşturacağınızı bilir.En iyi ayağınızı öne koyun: farklı tarayıcılarda ve cihazlarda (hem mobil hem de masaüstü) daha az hata ve aksaklık yaşarsınız.

Daha az yükleme süresi: böylece en iyi ayağınızı daha kolay öne çıkarabilirsiniz.Markanız: Profesyonel bir web sitesi tasarımı, markanızı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca müşterilere şirketinizle ilgili doğru mesajı verir ve güvenlerini kazanır.

WEB TASARIMDA PROFESYONELLİK

Eğrinin önünde durun: web sitenizin yeniliği rekabeti sürdürmeye zorlar. Profesyonel web sitesi tasarımının faydalarını çok geç öğrenmiş olacaksınız, siz zaten kuruluyorsunuz.
İyi Web Sitesi Tasarımının Temel Öğeleri iyi web sitesi tasarımı, tüm platformlarınızda tutarlı olan görsel bir dil yaratacaktır. Çünkü kaliteli web tasarımı fikirlerinizi almak ve bir web sayfasına çevirmek demektir.

Yalnızca profesyonel bir web sitesi tasarımının başarabileceği, ihtiyaç duyduğunuz birçok farklı tasarım öğesi vardır:

Beni hatırla: Tüm çevrimiçi platformlarınız tutarlı bir bütün oluşturmak zorunda. Tutarlı bir mesaja sahip markalar, yapmayanlardan daha akılda kalıcı bir izlenim yaratır. Web sitenizin tüm unsurları birbiriyle örtüşmelidir. Bu sadece web siteniz için değil, sosyal medya hesaplarınız ve diğer dijital içerikleriniz için de geçerlidir.

Öne çıkın: yalnızca tıklamalar aramıyorsunuz; sayfanda kalacak olan daha fazla ziyaretçi arıyorsun. Ziyaretçilerin sayfanıza ilgi duymasını sağlamak, ürün veya hizmetinizi satın almak için istekli olsa bile özel bir şeydir.

Etkili eylem çağrıları: bunlar kayıt, şimdi satın al, bizimle iletişime geç ve sitenin daha fazla bölümünü öğren. Bunların konumlandırıldığı yerler, sizden kaç kişinin satın aldığını ya da size ulaşacağını belirler. Potansiyel müşterinizin yalnızca size ulaşması veya ürününüzü satın alması için tüm sayfayı aramasına izin veremezsiniz. CTA’lar onun harekete geçmesi için orada olmalı.

TASARIMDA DÜZEN VE UYUM

Net tasarım: içeriğiniz ve tasarımınız mükemmel şekilde hizalanmalıdır. Kaçınılması gerekenler şunları içerir: büyük küçük metin blokları, kafa karıştırıcı gezinti ve gizlenmiş harekete geçirici aramalar. Profesyonel web sitesi tasarımı, içeriğinizi açık ve yapmalarını istediğiniz kişilere yönlendirir.
Küçük ayrıntılar: doğru yazı tipleri, metinlerin ve kontrastların aralığı, sitenizin kalitesini artıracağından okunabilirliğini ve işlevselliğini etkiler.

Web tasarımda kullanılacak grafik ve metinler belli düzende olmalıdır. Web sitelerinin önemli bir hedefi de kullanıcıların ilk bakışta aradıkları bilgiyi hızlıca bulmalarına yardımcı olmaktır.

Bu, tasarımın dengeli olması, tutarlılık göstermesi ve bütünlüğünü düzen içinde tutulması gerekmektedir örneğin sayfa tasarımlarınızın seçilen ya da oluşturulan şablonlar üzerinde içeriklerin eklenerek düzenlenmesi sayfalar arası gezinen ziyaretçilerinize odaklanma şansı vermekte ve web tasarımınız daha etkili olarak sunmanıza yardımcı olmaktadır.

ADALETLİ FİYAT

Müşterilerinize ve müşterilerinizinde size çevrimiçi olarak ulaşmada sorun mu yaşıyorsunuz? Zayıf web tasarımı nedeni olabilir! İnternette her şeyin yapılabileceği dijital bir çağda yaşıyoruz. Modern kullanıcılar zamanlarına değer veriyor. Çevrimiçi alışveriş yapmak ve kitap satın almak için çevrimiçi oluyorlar ve şirketinizi İnternet’te bulamıyorlarsa veya web sitenizde yollarını bulmakta zorlanıyorlarsa – para kaybediyorsunuz.

Limon Teknoloji, işinizi haritaya koymanıza ve kar etmeye başlamanıza yardımcı olacak çok çeşitli web geliştirme hizmetleri sunar. Personelimiz web ve mobil uygulama geliştirme, SEO tanıtım, web tasarım, 3D render ve tanıtım filmleri oluşturma konularında deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır. Web siteniz çevrimiçi kartvizitinizdir. Rekabette öne geçmek için markanızı Limon teknoloji ile geliştirin!

Kurumsal Web Tasarımı fiyat olarak diger hizmetlerimizden abartısız olarak fiyat artışı olabilmekte olup, içerik yoğunluğu, içerik eksikliği(metin resim gibi doneler), ekstra hizmetler, ve zaman alan grafik tasarımı gibi unsurlar fiyatı arttırmakta olup bu artış tarafımızca minimumda tutulmaktadır.

WEB TASARIMDA STRATEJİ

Web tasarımda işin hangi kısmında olursanız olun, ilk işiniz uzmanlarımızdan bilgi talep etmeniz olmalı ve kısa bir fizibilite sonrası analizlerin size sunulmasını beklemeniz, en iyi yol olacaktır.

Gerçekten neye ihtiyacın olduğunu biliyor musun? İhtiyaç analizimizin bir sonucu olarak bütçenize en uygun web tasarımını size sunacağız.

GÜVEN !

Müşterilerinize güven veren gerçek ihtiyaçlarınız için en uygun web tasarımıyla pazar güvenilirliğinizi artırın!

Web tasarım ile İnternet siteleri, işletmenin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleri olarak tanımlanır.

Günümüzde internet sitelerinin bir çoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır, wordpress bu sistemlerinin içerisinde en çok kulanılanıdır. Bu yazılımlarla çalışan internet sitelerine halk arasında güncelleme panelli internet siteleri de denilmektedir. Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir. Ayrıca teknolojinin gelişmesine mütakiben bir çok eklenti sayesinde işlevselliği maksimum seviyededir.

Limon Teknoloji , kendi bünyesindeki mühendisleri ve tasarım uzmanları tarafından geliştirdiği web siteleri ile müşterilerine, stabil, sorunsuz ve esnek ve so moda tasarımlar sunmaktadır. Web tasarım için LİMONTEKNOLOJİ ekbi size bir çok kolaylık sağlar.

Limonteknoloji, profesyonel tasarım anlayışı ile, sizlere hayalinizdeki projenizi gerçekleştirme imkanı sunar, özenle ve titizlikle tüm isteklerininzi tamamlar.

WEB TASARIM’A İLK ADIM

​Web tasarımı, bir internet sitesinin görünürlüğü ve bulunabilirliği ele alınarak yüklenme hızı gibi unsurlar göz önünde bulundurularak, istenilen işlevsellikler eklenerek belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve istenilen kontrast ile istenilen ölçüde donatıldığı, resim vidyo ve meteryallerden çok kullanılan fontların okunulabilirliği ile ilişkili farklı ekran boyutlarına tam olarak uyum sağlayabildiği bir yapının hem görsel hemde yazılımsal yönden tam uyumlu çalışabilmesi için yapılan çalışmaların tümünü kapsamaktadır. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya aktif bir web sitesi çıkar. Bütün bu işlemlerin ardından son kullanıcılar bir web tarayıcısı yardımıyla internet üzerinden web sitelerine erişebilirler, arama motorlarının bir web sitesinin indekslemeleri, güvenli olarak işaretlemeleri ve tabiki arama motorlarında üst sıralarda önerilmeleri web sitelerine ayrıca avantaj sağlamakla birlikte bu işlemler ayrıca ele alınmalıdır. Web tasarımı nedir sorusuna verebileceğimiz en kısa cevap bu olabilir. Peki detaylarıyla ele aldığımızda web tasarımı nedir? İyi bir web tasarımı nasıl olmalıdır? Kısaca alt başlıklar halinde sunabilmemiz muhtemeldir.
WEB TASARIMDA RENK
Web tasarımınızda kullanacağınız renklerin hem uyumlu olması hemde kontrast sağlayarak çekiciliği arttırılmalıdır, yanlızca iki farklı zıt renk yerine aynı kontrastı verebilen pastel ara renklerde tercih edilebilmeli, kısacası özellikle özgün tasarım yapılacak ise göz yormayan tasarımla içeriklerin eklenmesi seçilen renk paletleri sayesinde çok daha etkili ve cezbedici internet sitesi tasarımına olanak sağlamaktadır.
WEB TASARIMDA GRAFİK

Web tasarım konusunda kullanacak grafik logo fotoğraf ve vidyoların boyutların internet sitenizin açılış ve yükleme hızını direk etkilemekte boyut ve kalite olarak optimum seviyede tutulmalıdır.Ayrıca etkilenen görsellerin alt başlıkları seo açısından mutlaka vurgulanmalıdır.
Kullanım kolaylığı açısından çok sıkışık bir yapıda olmamalı, sayfanın açılış hızını etkilemeyecek boyutta, web sayfasının içeriği ile uyumlu olmalıdır.

WEB TASARIMDA FONT SEÇİMİ
Web tasarımında kullanılacak yazı tipleri scrip fontlar yerine her cihazın kütüphanesinde bulunan fontlardan seçilmesi internet sitenizin yüklenme hızını arttıracaktır. Dilerseniz çok zengin kütüphaneye sahip olan web fontlar da tercih edilebilir.
WEB TASARIMDA İÇERİK
Web tasarımda içerik yönetimi en önemli unsurdur diyebiliriz, tasarım görsel ve metin yoluyla sitenin vereceği mesajı geliştirmek için birlikte çalışabilir. Okuyucusunu şaşırtmak onlarda heves uyandırmak için istediklerini onlara vermek gerekir, bu şekilde kullanıcılar sitede daha çok vakit geçireceklerdir. Ancak ziyaretçileri sürekli yönlendirmek ve zorla başka içeriklerden haberdar etmeye çalışmak kullanıcılarda zaman kaybına uğratıldığı hissi vermekte ve ziyaretçinin sitenizi terketmesine yol açmaktadır.Başlık ne ise içerik o olmalı insanları sıkılmadan istedikleri içeriğe ulaşabilmelidir. İçeriklerde anahtar kelime kullanımı arama motorlarında yukarıya çıkmak için olmazsa olmazlarınızdandır, aynı zamanda içeriğinizin başlığı yada kullandığınız resimin bile alt başlıklarının anahtar kelime içermesi bu konuda rakiplarinize çok fark atmanıza neden olmaktadır.
Kullanıcı Dostu Web Tasarım Oluşturmak

Web tasarım,

 Kullanıcı dostu ara yüzler aşağıda sıraladığımız faktörlere dikkat edilerek rahatlıkla elde edilebilir.

İç Navigasyon: Web tasarım, mimari tasarlanırken kullanıcıların site içerisinde kaybolmalırını önleyen rahatça aradıklarına ya da ilgisini çekebilecek içeriklere hızlıca ulaşmasını sağlayabilen bir yapıda inşa edilmeli; menüler ve diğer navigasyon araçları kullanıcıların web sitesine nasıl göz attıkları, nasıl arama yaptıkları dikkate alınarak oluşturulmalıdır. Kurgusu iyi düşünülmüş bir web tasarım kullanıcı tercihleri için en ideal seçenekleri barındırmalıdır.

 

Multimedya: İnternet sitesi tasarımında içeriklerin zengin çeşitlilikler ile sunularak kullanıcı deneyimini artırmalıdır. Bazı kullanıcılar fotoğrafldan bazıları okuyarak bazıları ise içerikler için oluşturulmuş kısa vidyolardan bilgi edinme yolunu seçtikleri asla unutulmamalıdır.

 

Uyumluluk: Web tasarım tam manasıyla sayfanın doğru görüntülenmesini artırmak, her defasında aynı performansı alabilmek, farklı cihazların farklı ekran boylarında ve farklı işletim sistemlerinde tam verimli çalışabilmesi ve aynı performansı sunabilmesi gerekmektedir.

 

İnteraktif: Web tasarım, teknolojinin sunmuş olduğu olanakları doğru ve etkili bir şekilde enteğre bir sistem halinde sunmalıdır. Ziyaretçilerin yorum yapabilmeleri için içeriklerde yorum özelliğinin kullanılması, fiyat teklifi alabilen ve ziyaretçinin hızlıca iletişim kurabilmesi yol tarifi alabilmesi navigasyon başlatabilmesi ve içerikleri derecelendirerek size fikir sunması olanaklar dahilindedir.

​Neden Limon Teknoloji Web Tasarım?

Web tasarım bizim ana faaliyet konumuzdur, aynı anda birçok iş yapmaktansa bir tek iş üzerinde harikalar yaratarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak bizim yegâne amacımızdır.
Web tasarım konusunda birçok merdiven altı; ajans, kurum ya da kişi olarak kendini tanıtan kişilerden hem müşterilerimiz hem de biz muzdaripiz.
Maalesef birçok kurum ve işletme hem zamanını hem parasını hem de hayallerini bu tür ne olduğu belirsiz kişilere kaptırmış hiçbir açıdan istedikleri sonucu elde edememişlerdir, bizim payımıza da sütten ağzı yanmış birçok kurumca çözüm istenmesidir.
Limon teknoloji web tasarım olarak her işi kendine has özellik, ihtiyaç, içerik ve durum analizine göre derecelendirmektedir. Şayet standart şablonlar yaratarak müşteriye içerisinden seçim yaptırmak yerine müşterinin hedeflerini temel alan özgün web tasarım ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Aynı zamanda çok yakında özel tasarımlarımızın bulunduğu hazır şablon kütüphanemizde eklenerek müşterimize daha hızlı hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak altyapı oluşturulacak ve seçilen şablon üzerinden kişiselleştirme yoluyla içerikler eklenerek hizmetlerimizde hızımızı arttırarak kapasitemizi ve kalitemizi yükselteceğiz.
Şeffaf İş Süreci:
Web tasarım için bizi ilk aramanızdan itibaren mevcut durumunuza göre her ayrıntıyı ve izlenecek yolu sizinle paylaşıyoruz.
Memnuniyet Çıtası:
Limon Teknoloji, web tasarımda memnuniyetinizi garanti altına alıyoruz.
Modern Web Dizayn:
Tasarımlarımız %100 responsive yani mobil uyumlu olup trendleri yakından takip ediyoruz.

YENİ WEB TASARIM – REVİZE WEB TASARIM

• WEB SİTENİZ VAR İSE:

Mevcut bir web siteniz var ancak istediğiniz etkiyi alamıyorsanız.
Yeni bir web tasarım ile daha güzel ve etkileyici bir web sitesi istiyorsanız.
Mobil uyumlu bir web tasarım ile tüm cihaz ve ekran boylarında mükemmel bir görünüm istiyorsanız.
Efektler ile geçiş modern bir slider istiyorsanız.
Web tasarımınızda interaktif olmak istiyorsanız.
Güncellemenin mümkün olmadığı alt yapıları kullanıyorsanız.
Arama motorlarında görünme şansınızı arttırmak istiyorsanız.

• WEB SİTENİZ YOK İSE:

Yeni bir web sitesine ihtiyacınız var ama nereden başlayacağınız bilmiyorsanız;
Öncelikler bilgisayar ortamında kullanılacak içeriklerinizi hazırlayın bunun için var ise rakiplerinizin web sitelerini inceleyebilir neyi nasıl sunduklarını göz önünde bulundurabilirsiniz.
1. Hakkımızda, vizyon ve misyon yazılarınızı en az birer paragraf halinde hazırlayın.
2. Ürünleriniz, hizmetleriniz, yada firmanız hakkında kapsamlı anahtar kelimelerin olduğu bir tanıtım yazısı hazırlayın.
3. Ürünleriniz ya da hizmetleriniz çok ise katagorize ederek guruplandırın.
4. Web tasarımınızda sektörünüze uygun olarak kullanılacak renkleri belirleyin.
5. Menü başlıklarınızı belirleyin, her başlık için anahtar kelimelerin olduğu en az 300 kelimelik yazılar hazırlayın.
6. Sosyal medya hesaplarınızı web tasarımınızla ilişkilendirin.
7. İletişim yöntemlerinizi belirleyin ve yayınlanacak e-mail, telefon, faks gibi bilgilerinizi yazın.
8. Google haritalarda konumunuz yok ise bulunabilir olmak için mutlaka ekleyin ya da talep edin.
9. Başka internet sitelerinden kopyala yapıştır yapmayın.
10. Fotoğraf vidyo gibi görsellerinizin yüksek çözünürlükte olmasına dikkat ederek bir dosya içerinde kullanılacak içeriğe göre adlandırıp arşivleyin.
11. Logo için fikirler düşünün online logo hazırlayabileceğiniz internet sitelerinden yaratıcılık konusunda yardım alabilirsiniz.
12. Fiyat teklifi isteyeceğinizde hazırladığınız içeriklerden bahsedin.

Web tasarımdan nasıl bir etki almak istiyorsanız yazarak düşünmelisiniz ve unutulmamalıdır ki arama motorlarında üst sıralarda çıkmanın en iyi yolu uygun medyalarla desteklenmiş anahtar kelimeler içeren uzun yazılarla doğrudan ilişkilidir. Ne kadar anahtar kelime içeren içeriğiniz çok ve aynı zamanda nekadar uzunsa şansınız da bir okadar artmaktadır.

Bütün web tasarım çözümlerinde uzman Limon Teknoloji ekibine güvenebilirsiniz!

Web tasarımı alanında sizlere nasıl destek olabileceğimiz hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizi ziyaret edebilir ya da sizi ofisimizde ağırlayarak yüksek verimli bir çalışmayı birlikte yürütebiliriz.