Profesyonel Web Dizayn

Bu yazımızda sizlere Profesyonel Web Dizayn konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Limon Teknoloji işinizi büyütmeye özel, yüzlerce başarılı referanslarımız gibi sizde bizi tercih edin karlı çıkın! Eğer paranızın kıymetini bilen, uzun vaadeli, dinamik,güvenilir seo hizmeti veren, farklı fikirlere sahip çözüm ortağı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Profesyonel Web Dizayn Ajansı olarak en uygun web tasarım fiyatları ile size global web tasarım firmaları arasında en iyi hizmeti vermek için buradayız. Seo hizmetimiz ile uçuşa geçin. SEO için optimize edilmiş, kullanıcı dostu ve mobil duyarlı web sitesi sunmak için bize güvenebilirsiniz.

Web siteniz 1 numaralı satış temsilcinizdir.

Limon Teknoloji Profesyonel Web Dizayn

Üstün profesyonel web tasarımbecerilerimizden ve deneyimimizden faydalandığınızda, aşağıdakilerden faydalanabilirsiniz.

 • Mobil duyarlı web sitesi: Bugün, İnternet kullanıcılarının çoğu internette gezinmek için mobil cihazlar kullanıyor. Web sitenizi tüm cihazlarda mobil olarak duyarlı hale getireceğiz.
 • Ziyaretçilerinizin sevdiği güzel tasarım düzeni:
  Araştırmaya göre, web sitesi ziyaretçilerinin% 93’ü bir şirkete güvenmek ya da güvenmemek için bir web sitesi tasarımı görüyor. Portre güvenilirliğini sağlayan bir web sitesi oluşturmak için en son teknolojiyi kullanacağız.
 • Harika bir kullanıcı deneyimi web sitesi: Web sitesi mimarisi, bir müşteri web sitesi tasarlamada çok önemlidir. Kullanıcıların bir sayfadan diğerine kolayca gezinmesini sağlayacak bir web sitesi oluşturacağız.
 • SEO ile düşünüyoruz:Arama motoru için de optimize edilmiş bir web sitesi oluşturuyoruz. Web sitenizdeki tüm sayfaları oluşturmak için beyaz şapka SEO tekniklerini benimseriz.
 • Hızlı bir web sitesi: Google, hızlı yüklenen bir web sitesini ödüllendirir. bu nedenle barındırma seçimimiz ikinci sırada yer alıyor. hızlı yüklenen bir web sitesi oluşturacağız.
Neden Limonteknoloji ?

İlk izlenimler sonsuza dek sürer. Birisi web sitenize geldiğinde, onların ilk izlenim reaksiyonu ne olacağını düşünüyorsunuz?

Cevaplamanız gereken soru bu – mümkün olduğunca dürüst olun !  Ziyaretçiniz doğru içeriğe sahip olan İnternet sitenize uğradıklarında ne isterler?

Peki sizin İnternet siteniz ziyaretçilerinizi istediğiniz gibi yönlendirebiliyormu ? Amaç ne olurssaolsun hizmet, ürün tanıtımı, ya da satış, yapmanız gereken standartlara uygun bir platform hazırlamak hedeflerinize ulşamnın ilk koşuludur.

Sadece ilk izlenim kapmak için çok sınırlı bir zamanınız var. Birkaç dakikanızı ayırarak sahip olabilecklerinize bir adım atmaya hazır mısınız? Aslında  böylece web sitenizi uygun şekle getirmenin önemi abartılamaz.

Bir kullanıcı web sitenizi ziyaret ettiğinde, fark ettiği ilk şey görünüm (tasarım) ve his (UX). Mesajınız dikkat çekiyor mu? Nereye tıklayacağınızı bilmek kolay mı? CTA’lar yüksek ve net mi? Profesyonel bir web sitesi sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda ilgi çekici içerik, yardımcı bağlantılar ve sorunsuz gezinme sağlayarak harika performans gösterir, böylece ziyaretçileriniz tam olarak aradıklarını bulabilir.

Bir kullanıcı sitenize girerse ve düzen, tasarım veya yapmak istediklerini yapamaması durumunda hemen kapatılırsa, içerik pazarlamanız başarısız olmaya mahkumdur. Bir göz açıp kapayıncaya kadar web siteniz yükselebilir – veya çökebilir ve yanabilir.

İşte size sahip olmak istediğiniz web sitesini oluşturmanıza yardımcı olabilecek ipuçlarını size sunuyoruz.

Limonteknoloji Profesyonel Web Dizayn hizmeti ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için güçlü internet pazarlama kampanyaları ve etkili web varlıkları oluşturur. Güçlü marka tasarımı ve en yeni cihazlarla uyumlu W3C standartlarına uygun web siteleri geliştirme konusunda uzmanız.

 

Profesyonel web tasarımcıları ve geliştiricileri grubu, güçlü, etkili ve ilgi çekici web siteleri oluşturmak için varız. Cesur tasarım stilimiz ve son derece temiz, standartlara dayalı biçimlendirme kodu kullanımı, olağanüstü arama motoru sonuç konumlarına, artırılmış dönüşümlere ve üstün ziyaretçi bağlılığına sahip web siteleri üretmek için bir araya gelir.

profesyonel-web-firması-istanbul

profesyonel-web-firması-istanbul

Biz web tasarım hizmetleri çeşitli sunan bir tam hizmet web tasarım ve geliştirme şirketi vardır. Neye ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? Ücretsiz bir danışma planlayın ve ayrıntılı olarak görüşelim. Gün ve saati seçerseniz sizi projenizi görüşmek üzere arayacağız. Sorularınızı yanıtlamaktan ve neye ihtiyacınız olduğunu ve neye ihtiyacınız olmadığını anlamanıza yardımcı olmaktan her zaman mutlu oluruz.

Yeni bir web sitesi projesine başlamanın ezici ve göz korkutucu olabileceğini biliyoruz. Her adımda size yardımcı olmak, sorularınızı yanıtlamak ve işinizi büyütmenize yardımcı olabilecek kararlar almanıza yardımcı olmak için burada olacağız.

Profesyonel Web Dizayn Nedir ?

Profesyonel web tasarımı, web sitelerinin tasarımı ve işleyişi ile ilgili her şeyi içerir. Grafik tasarım ve arayüzden kullanıcı deneyimine, arka uçtaki teknik elemanlara kadar çok çeşitli unsurları kapsar. Web tasarım ile profesyonel web tasarım arasındaki fark ise kurumların sahip oldukları ya da sahip olmak istedikleri çizgiyle özdeileşen tasarımı ve işlevselliği edinerek dönüş performans değerlendirmelerine tabi tutmak ve daha iyi etkileşime geçebilmektir.

İşletmenizin Büyümesine Nasıl Yardımcı Olacak?

Üstün “profesyonel web tasarım” becerilerimizden ve deneyimimizden faydalandığınızda, aşağıdakilerden faydalanabilirsiniz.

LİMONTEKOLOJİ PROFESYONEL BİR WEB DİZAYN AJANSIDIR

Limon Teknoloji, müşterilerine sürekli dinamik sektör lideri web tasarım çözümleri sunan lider bir Profesyonel Web Dizayn şirketidir.

İşinizin tonunu ve doğasını yansıtmaya odaklanan Web sitesi tasarımı konusunda uzmanız. Yaratıcı Tasarımcılar ve UI / UX geliştiricilerimiz nihai kullanıcı deneyimini geliştirmek için birlikte çalışır.

Web siteniz etkili ve profesyonelce tasarlandıysa, ziyaretçilerin dikkatini çekebilir ve ziyaretçiye markanızın ilk bakışta ne anlama geldiğine dair bir fikir verebilir. Böylece benzersiz, verimli, yenilikçi ve görsel olarak çekici profesyonel web dizayn tasarımları sağlıyoruz. Pazar ortası ve büyük işletmeler için yüksek performanslı siteler oluşturmada uzmanız.

1. İşinizi ve tasarım zevkinizi araştırıyoruz

İşletmeniz ve endüstrinizle ilgili bilgileri toplamak için mümkün olduğunca çabalıyoruz. Size doldurmanız gereken bir anket göndereceğiz ve web sitenize eklemek istediğiniz tüm işlevleri ve özellikleri açıklığa kavuşturabilirsiniz.

2. Web sitenizi barındırma ve alan adınızı kurun

Her web sitesinin bir alan adı ve barındırma ihtiyacı vardır. Netlik açısından, bir alan adı, kullanıcıların web sitenize örnek www.google.com ulaşmak için tarayıcılara yazdığı URL’dir

Bir web sitesi barındırma olmadan yayınlanamaz. Barındırma, mülklerinizi (yani web sitenizdeki dosyaları) sakladığınız internet alanındaki bir bina gibidir.

Müşterilerimizin çoğu genellikle bize gelmeden önce kendi barındırma olsun. Eğer yoksa, hostinginiz için lütfen bizden bilgi alınız ihtiyacınıza göre size öneride bulunuyoruz.

Biz de sizin için hosting ve etki alanı alabilirsiniz.

3. Web sitesi platformunu seçiyoruz
Genellikle hosting şifrenizi isteriz. Bu, cpanelinize erişmemizi sağlar. Web sitenizi tasarlamak için wordpress platformunu kullanıyoruz çünkü bittikten sonra yönetmenizi kolaylaştırıyor.

4 Sitenizi incelemeler için tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Genelde 1 hafta içinde web sitenizin kaba taslağını geliştirir ve incelenmek üzere size göndeririz. Bize düzenlenecek şeylerin bir listesini vereceksiniz. Listeyi aldıktan sonra ayarlama yapacağız ve web sitesini tamamlayacağız.

5 Web sitenizi başlatın ve yayınlayın
Web sitesinin onayını aldıktan sonra, yayınlanmasını sağlayacağız. Bir web sitesine sahip olmanın avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

6 Web sitenizin bakımı
Web sitemizin bakım planımıza dahil olabilir ve bakım işini bize bırakabilirsiniz. Böylece işinizi nasıl büyüteceğinize odaklanabilirsiniz.

Profesyonel Web Dizaynın Faydaları ve Süreci
KURUMSAL DÖNÜŞÜM

Web sitenizi iş hedefiniz göz önünde bulundurularak oluşturuyoruz. Dönüşüm için optimize edilmiş bir web sitesi, iyi hedeflenmiş reklamlarla, satışları artıracağınızdan emin olabilirsiniz

MİNİMUM BÜTÇE

Bütçeniz dahilinde kalmanıza yardımcı olacağız. Fazla ücret almayın. Mevcut bütçenizle işletmeniz için güzel bir web sitesi oluşturacağız.

TASARIMDA HIZ

Bizi farklı kılan, uygulama hızımızdır. 7 gün veya daha kısa sürede teslim ediyoruz. Web sitenizi kısa sürede kullanıma hazır hale getireceğiz.

Profesyonel Web Dizayn Süreci

 

Oluşturduğumuz her web sitesi benzersizdir, ancak geliştirme sürecinin yapısı aynı kalır. Süreç boyunca web sitenizde güncellemeler gerçek zamanlı olarak yapıldıkça ilerlemeyi görebilirsiniz. Projenizin zaman çizelgesi, ister e-ticaret için tasarım ister temel bir bilgilendirme web sitesi olsun, web sitenizin karmaşıklığına bağlıdır.

Çözümlemek
Her iş farklıdır ve her işe farklı yaklaşırız. İhtiyaçlarınızı analiz etmek şarttır. Sizinle konuşmaya, hedeflerinizi anlamaya ve bunların gerçekleşmesini planlamaya başlıyoruz.

Strateji
Şirketinizin sunduğu en iyi stratejiyi oluşturmak ve profesyonel web sitesi pazarlama aracı ile birleştirmek için sizinle birlikte çalışacağız. İşinizi biliyorsunuz ve web tasarımını biliyoruz. Mükemmel bir strateji.

Tasarlamak
Tasarım süreci başladıktan sonra, istediğiniz kadar veya az dahil olabilirsiniz. Gerekirse bir logo kadar basit bir şeyle başlayabiliriz. Sonunda, tam bir site tasarımını onaylama fırsatına sahip olacaksınız. Değişiklikler sürecin herhangi bir noktasında yapılabilir. Hedefimiz sizin memnuniyetinizdir.

Geliştirmek
Güçlü stratejiler ve onaylanmış bir tasarımla artık geliştirme aşamasına başlamaya hazırız. Bu aşamada tüm programlama yazılır ve çevrimiçi mağazalar kurulur. Artık sayfalarınıza içerik ve mağazanıza ürün eklenebilir.

Ölçek
Tamamlanan web siteniz artık test için hazır. Teknisyenlerimiz, sitenizin çalışmasını maksimum potansiyeline kadar engelleyebilecek olası sorunları arıyor.

Uygulamak
Her şey onaylandıktan sonra, web siteniz yayınlanmaya hazırdır! Artık her şey hazır, test edilmiş ve mükemmel bir şekilde çalışıyor. Bizi açılış partinize davet edin, yemeği getirelim!

RESPONSİVE MOBİL UYUMLU TASARIM

Tasarımcılarımız, cep telefonlarında (akıllı telefonlarda), masaüstlerinde ve tabletlerde web sitelerinde görüntülenen cihaza uyacak şekilde yapıları oluşturan duyarlı web sitesi hizmetleri sunma yeteneğine sahiptir. Tasarımcılar ve geliştiricilerden oluşan ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan çeşitli yanıt veren siteler sunmuştur.

Günümüzde İnternete erişim sağlandığı cihazların içerinde en önemlisi olan cep telefonlarında uyumsuz çalışan ve ekran boyutuna göre okunabilir şekilde rahat kullanıma sahip olmayan bir İnternet sitesi düşünülemez.

 

PROFESYONEL WEB DİZAYN & ÖZGÜN

Tasarımcılarımız, cep telefonlarında (akıllı telefonlarda), masaüstlerinde ve tabletlerde web sitelerinde görüntülenen cihaza uyacak şekilde yapıları oluşturan duyarlı web sitesi hizmetleri sunma yeteneğine sahiptir. Tasarımcılar ve geliştiricilerden oluşan ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan çeşitli yanıt veren siteler sunmuştur.

Günümüzde İnternete erişim sağlandığı cihazların içerinde en önemlisi olan cep telefonlarında uyumsuz çalışan ve ekran boyutuna göre okunabilir şekilde rahat kullanıma sahip olmayan bir İnternet sitesi düşünülemez.

Size özel web çözümleri sunuyoruz ve sizi sevdiğiniz bir tasarım için sizide tasarım sürecine dahil ediyoruz. Profesyonellerimiz vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek için çeşitli teknolojiler sayesinde özgün web tasarımda sınır tanımıyoruz.

 

E-TİCARET VE PROFESYONELLİK

Ziyaretçileri müşteriye dönüştüren yüksek performanslı web siteleri inşa ediyoruz. E-ticaret sitelerini daha ilgi çekici hale getirmek için kullanışlı ve etkileşimli web tasarımları geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz her e-ticaret web sitesi, kullanıcılar için satın alma süreçlerinde gerçekten benzersiz ve tamamen özgür,

benzersiz e-ticaret ürün sunumu tasarımımızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz

 

PROFESYONEL WEB DİZAYN İÇİN GRAFİK TASARIMI

Grafik Tasarım ekibimiz, hedeflenen mesajınızı estetik açıdan sağlam tasarımlar kullanarak izleyicilerinize iletmek için görüntüleri, kelimeleri ve fikirleri birleştiren yetenekli bir grup görsel iletişimcidir. Teknolojk altyapımız sayesinde sadece görünüm ve sunum değil birçok web araçlarımız birçok konuda işinizi kolaylaştırabilir.

PROFESYONEL WEB DİZAYN

​Yüksek verim alınan mecraların başında İnternet gelir, internet sitenizin işlevselliği, tasarımı, güncel araçlara olan ulaşımı, imajınızı yansıtma şekli, kısacası güven veren özelliği ile sizi doğru tanıtabilmesi profesyonel web dizayn için ilk adımdır.

İnternetten, yakın mercek altında araştırma yapmadan; Diğer firmalarla iş ve ilişki kurmaktan çekinen firmalara, hali hazırdaki müşterilerinizin de gözünde erişilmez ve gizemli olmaya kadar(Özenti kurdurma)  tüm bu olan bitenlerin planlanması referanslarınızın yer alıyor olması ve her açıdan sizin kimliğinizi doğru ve net bir şekilde tanıtması profesyonel web dizayn açısından kaçınılmaz olan ikinci adımdır.

 

Profesyonel Web Dizayn Ajansı Seçimi

 

Becerilere ve uygunluk durumuna göre bir aday havuzu belirledikten sonra, deneyimlerine bakın ve konser galerilerine göz atın. Stilleri hakkında bir fikir edinmek için önceki web sitesi tasarımı örneklerine (Referanslarına) bakın ve stilini en çok sevdiğiniz adayı seçin. Varsa Örnek temalarına bakın. Sipariş vermeden önce onlarla iletişime geçebilir, proje gereksinimlerinizi, beklentilerinizi ve bütçenizi açıklayabilir ve görsel referans olarak satıcı veya başka biri tarafından beğendiğiniz çalışmalara örnekler verebilirsiniz.

Profesyonel Web Dizayn & Seo

 

seo

seo

Bugünün hızlı tempolu web dünyasında, küçük veya büyük bir işletme için her 2-3 yılda bir web sitesinin yeniden tasarlanması gerekir. Çoğu zaman, bir yeniden tasarımın amacı bir sitedeki içeriği yeniden markalamak ve yenilemek. İçerik geliştirme güncel ve alakalı kalmak için zorunlu olsa da, inşa ettiğiniz güvenilirliği ve arama motorlarında elde ettiğiniz sıralamaları korumak için akılda tutulması gereken bazı çok önemli şeyler vardır.

1: İçerik yalnızca metindir.

Web sitenizdeki içeriği düşünürken, içeriğinizin sitenizin “etini” oluşturan metin, resim, video ve diğer bilgilerden oluştuğunu unutmayın. İnsanların web sitenizi ziyaret ederken gördükleri şey budur. Ayrıca arama motorları web sitenizin değerini değerlendirmek için ne kullanır. Başarılı web sitesi içerik fikirleri, ilk olarak doğrudan kitlenizi hedefleyen ve ikincisi, arama motoru robotları tarafından dizine eklenecek tüm gerekli öğeleri içeren bir metin, resim, video ve sohbet karışımını içerir. Çoğu zaman şirketler müşteriye ve arama motoruna catering arasında doğru dengeyi sağlamak için bir SEO içerik yazarının hizmetlerinden yararlanırlar.

2: İçeriği sorunsuz bir şekilde kaldırabilirim.

Siteniz bir itibar oluşturduysa ve arama motorlarında sıralama sağlamışsa, sitenizdeki içeriğin motorlar tarafından görüldüğü ve beğenildiği anlamına gelir. Bu içerik bugün bulunduğunuz yere ulaşmanıza yardımcı oldu ve kaldırılırsa, sıralamalar, trafik ve satışlarda önemli dalgalanmalara neden olabilir (ve genellikle). Bu senaryoyu örnek olarak düşünün: Bir makale bölümü içeren eski bir web siteniz var ve ziyaretçileriniz için herhangi bir değer kattığını düşünmüyorsunuz. Bu nedenle, yeniden tasarlandıktan sonra bu bölümü hep birlikte ortadan kaldırmak istiyorsunuz.

Google muhtemelen bu içeriği sitenizdeki sıralamasına dahil ettiğinden, tamamen ondan kurtulmak riskli olacaktır. Mevcut içeriği, müşterinizin amacına daha iyi hizmet etmek için silmek, silmek yerine daha iyidir. Çözümlerden biri, görüntüler, videolar, yorumlar ve yeni, alakalı bilgiler ekleyerek daha spesifik bir kitleyi hedeflemek için bu bölümü yeniden amaçlamak olacaktır. Bu, müşterinizin de takdir edeceği web sitesi içeriği ekleyip yazarken SEO değerini korur.

3: İçeriği sorunsuz bir şekilde taşıyabilirim.

Aynı derecede tehlikeli bir fikir, önlem almadan büyük içerik kısımlarını bir sayfadan diğerine veya bir bölümden diğerine taşıyabileceğiniz fikridir. Web sitesi yeniden tasarım sürecinde, sayfa adlarının genellikle revize edilmiş bir site mimarisini izleyecek şekilde değiştirilmesi gerekir. Sitenizin dizine eklenmesi sırasında herhangi bir karışıklığı önlemek için, eski sayfadan ilgili yeni sayfaya kalıcı bir yönlendirme yapılmalıdır (301 yönlendirmesi genellikle en iyisidir). Bu, arama motorlarının, bu sayfayı dizine eklerken, yalnızca 404 hatası almak yerine yeni sayfaya yönlendirilmesini sağlar (sayfa bulunamadı). Bu aynı zamanda eski sayfaya akan herhangi bir “bağlantı suyunun” yeni sayfaya aktarılmasını sağlar.

4:Mobil Uyum.

Mobil ve tablet kullanımının 2014 yılına kadar toplam masaüstü İnternet kullanımını aşacağının farkında mıydınız? Bu, artık yalnızca içeriğinizin masaüstünde nasıl göründüğüne odaklanamayacağınız anlamına gelir. Müşteriniz hareket halindedir ve mobil kitlenizden tam olarak yararlanmak için web sitenizin onlara nasıl göründüğüne ve cihazlarında nasıl çalıştığına özellikle dikkat etmelisiniz. Bu nedenle, bir sonraki yeniden tasarımınız sırasında mobil müşterinizin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun! Burada nelere dikkat etmeniz gerektiğine ilişkin bazı ipuçları için mobil e-ticaretteki artışı açıklayan makalemizi inceleyin.

Bir web sitesi yeniden tasarımından geçmek göz korkutucu bir görev gibi görünebilir, ancak düzgün bir şekilde yapılırsa görünürlüğünüzü ve nihayetinde dönüşümlerinizi artıracaktır. Amaç, mevcut değer içeriğini korumak ve daha fazla ziyaretçiyle etkileşime geçmek ve bunları müşterilere dönüştürmek için yeni stratejiler kullanarak bu içeriği geliştirmek. Bu birkaç noktayı aklınızda tutarak, insanlar ve robotlarla olan itibarınızı arttırmak için büyük bir bilgi cephaneliği oluşturabilirsiniz.

PROFESYONEL WEB DİZAYN HİZMETİ

 

İşletmenizin daha fazla ziyaretçi çekmesine ve sitenizde kalmasına yardımcı olmak için uygun fiyatlarla profesyonel web tasarım hizmetleri sunuyoruz! Güzel tasarımın ötesinde, site ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürmek için tasarlanmış eksiksiz bir stratejiyle web siteleri oluştururuz.

Müşterilerin% 82 kadarı sizinle ürün veya hizmet hakkında iletişim kurmadan önce çevrimiçi araştırma yapmaktadır. Web siteniz bu araştırmacıları alıcıya dönüştürmek için yeterince çalışıyor mu? Bize ulaşın!

Sonuç Olarak Büyüyen Kanıtlanmış Profesyonel Web Sitesi Tasarımları

Web siteniz tartışmasız en önemli pazarlama öğenizdir ve işinizi büyütmüyorsa, yeni bir pazarlama zamanı. Bunu bir düşünün:

 • Çevrimiçi deneyimlerin% 98’ü bir arama motoruyla başlar.
 • Tüketicilerin% 67’ü sizi bulmak ve sizinle bağlantı kurmak için öncelikle şirketinizin web sitesini kullanır.
 • % 80’i bir şirketin web sitesi tasarımına dayanarak güvenilirliğini değerlendirdi.

Günümüz iş dünyasının dijital ortamında, her şirketin bir web sitesine ihtiyacı vardır; bu, haftanın yedi günü, günün 24 saati sanal satış temsilciniz olarak işlev görür. Web siteniz mobil uyumlu değilse, eskiyse, ziyaretçileri olası satışlara dönüştürmüyorsa veya memnuniyetinize uymuyorsa, süreci kolaylaştıran bir şirketten profesyonel web sitesi tasarım hizmetlerine ihtiyacınız vardır. Bir web sitesinin yeniden tasarımına mı ihtiyacınız var? Biz de yapıyoruz! Daha fazla bilgi edinmek için aşağı kaydırın veya başlamak için aşağıdan bize ulaşın!

Özel Web Sitesi Tasarım Hizmetlerimiz
Küçük işletme web sitesi tasarımlarından büyük, kurumsal düzeyde projelere kadar, şirketiniz için özel bir çözümümüz var.

SİTE PORTFÖYÜMÜZÜ GÖRÜN

Söylemek yerine göstermeyi seviyoruz, bu nedenle sizi özel web sitesi tasarımları galerimizi görüntülemeye davet ediyoruz. Beğendiğiniz bir şey mi gördünüz? Hadi bunu gerçekleştirelim.

MOBİL UYUMLU YENİ TASARIMLARIMIZ

Dünya mobil hale geldi; tüm web sitesi sorgularının% 50’sinden fazlası bir mobil cihazda gerçekleşiyor. Web siteniz bunu halledebilir mi? Web sitenizi mobil cihazlar göz önünde bulundurularak tasarlıyoruz – en güncel mobil SEO uygulamaları için optimize edildi ve kodlandı.

Rakiplerinizin neden daha iyi performans gösterdiğini mi merak ediyorsunuz? Büyük olasılıkla web siteleriyle ve bununla ne ilgisi var:
 • Web sitenizin görünür olması gerekiyor – Görünür dediğimizde, Google gibi arama motorlarını kastediyoruz. Çevrimiçi deneyimlerin% 90’ından fazlası bir arama motoruyla başlar, bu nedenle web sitenizin en iyi arama motoru optimizasyonu (SEO) uygulamaları için optimize edilmesi gerekir. Web sitesi tasarım şirketimizi seçtiğinizde, SEO için optimize edilmiş bir web sitenizin olduğu garanti edilir.
 • Web sitenizin mobil uyumlu olması gerekiyor – Dünyadaki tüm çevrimiçi trafiğin% 87’si artık akıllı telefonlardan ve tabletlerden geliyor ve kullanıcıların% 57’si kötü tasarlanmış bir mobil siteye sahip bir işletme önermeyeceklerini söylüyor. Bu sizi ikna etmek için yeterli değilse Google, mobil web sitelerini de arama motoru sonuçlarında daha üst sıralarda yer alır.
 • Web sitenizin güvenli olması gerekiyor – Veri ihlalleri ve saldırıya uğramış tüketici bilgileri son zamanlarda büyük tartışma konuları olmuştur – ve web sitenizin ziyaretçileri bunu biliyor. Web sitenizde kullanıcıların kişisel bilgileri doldurabilecekleri bir yer varsa (yalnızca bir telefon numarası ve e-posta adresi olsa bile) güvenli olması gerekir. Google, arama sonuçlarında güvenli web sitelerini de tercih eder.
 • Web sitenizin hızlı olması gerekir – Web sitesi ziyaretçilerinin üç saniye içinde sitenizde bir şey olduğunu görmesi gerekir. Değilse,% 40’ı ayrılacak ve başka bir web sitesine gidecek. Bir saniyelik gecikme bile dönüşümlerde% 7 azalmaya neden olabilir.
 • Web sitenizin en iyi kullanıcı deneyimine ihtiyacı var – Sayfanız yüklendikten sonra kullanıcılar 0,5 saniyede bir görüş oluşturur. Özellikle mobil bir cihazdan kolay ve hızlı bir şekilde bilgi bulabilmeyi bekliyorlar.

Web tasarım şirketleri söz konusu olduğunda birçok seçeneğiniz var, neden bizi seçmelisiniz? Bir işletme sahibi olarak, web sitenizin sizin için çalışması gerekir. Yıllardır Limonteknoloji özel, satış odaklı web tasarımları konusunda uzmanlaşmıştır. Çalışmalarımız, son derece özelleştirilmiş, kurumsal düzey web portallarından küçük işletmeler için web tasarım hizmetlerine kadar uzanıyor; beğendiğiniz bir şey bulacağınızı garanti ediyoruz.

Profesyonel Web Dizayn Fiyatı ?

Çok şey aldığımız bir soru, “Web sitesinin maliyeti nedir?”

Gerçekten, hemen hemen her fiyata web siteleri bulabilirsiniz – ancak sizin için nelerin önemli olduğunu unutmayın!

Bir web sitesinin maliyetine neler girer:

Hosting – Bu, web siteniz için internette yer sağlayan hizmet veya şirkettir.
Alan adı – Bu, www.sirketiniz.com olarak gösterilir ve genellikle yıllık bir ödemedir.
Tasarım – Bazı tasarımlar ücretsizdir, diğerleri maliyetlidir, kişiselleştirmeye dikkat ediyorsanız mutlaka ücretten kaçınmayın!
Eklentiler ve uzantılar – Genellikle, ne kadar fazla eklenti isterseniz, bir web sitesi o kadar pahalı olur.
Tasarımın karmaşıklığı – Web siteniz ne kadar özelleştirilmiş olursa, o kadar pahalı olacaktır.
Web tasarım hizmetlerimiz tek bir boyuta uymuyor – en azından en iyi şirketlerden değil, çerez kesici çözümler yok. İyi bir web sitesi tasarım ajansı, işiniz için web sitesinin en iyi türünü bulmanıza yardımcı olacaktır. Önemli olan, web sitenizin güzel, düşünceli bir şekilde düzenlenmiş ve potansiyel müşteri odaklı olmasıdır.

Modern müşterinin beklentilerini karşılamak için sürekli güncellemeniz gerekir. Çoğu web sitesi tasarımı sadece 2-5 yıllık bir ömre sahiptir.

NEDEN PROFESYONEL WEB DİZAYN ?

Çağımızın tanıtım, iletişim, haberleşme ve ticaret ağının temelinde internet siteleri yatmaktadır, sosyal medya gücünün geldiği nokta aşikardır.

Faydalı teknolojileri takip eden kurumsal şirketler yazılım teknolojilerinden üst düzeyde faydalanmak hedefiyle belirli bütçelerde yatırım yapmaktadırlar. Ortaya koydukları sermayeden maksimum dönüş elde etmeyi hedefliyorlar. Peki, satın aldıkları hizmet gerçekten profesyonel mi? Yoksa yalnızca sanal ortamda yayınladıkları basit web sitesinden ibaret bir yatırım olarak mı kalıyor?

Birçok firma hem yerel, hem de uluslararası karşılıklı çıkar içerisinde birlik olarak sayısız firmanın önünde yeralmayı başarıyor, işte burada profesyonellik yine kendini gösteriyor.

RESPONSİVE WEB DİZAYN ÖNEMİ?

 

Ticari işletmelerin, boyutuna bakılmaksızın çağımız gereklerine cevap verebilen bir İnternet sitesine sahip olmaları gerektiği aşikardır.

Profesyonel web sitesi, işletmelere ya da kurumlara; sahip olduk müşterilerin güvenini arttırır, yeni müşterilere sahip olmasını sağlar, pazar payını artırır, yeni pazarlara erişimini sağlar, sınırsız bir iletişim ağına sahip olduklarından 7/24 açık bir reklam alanı ve vitrin sunumu sağlamalarına olanak sağlar.

İşletmelerde büyüme, iş hacmini arttırma, kalite ve diğer olumlu etkilerin bir arada toplanarak hedeflere ulaşmanın daha hızlı ve daha etkili olabilmeleri mevcut İnternet sitelerinin; eğer eski ya da responsive yani duyarlı değilse(Ekran boyutuna göre çözünürlük) revize edilmesi şarttır.Eğer işletmenin bir İnternet sitesi yoksa yukarıda saydığımız özelliklere uygun olarak dizayn edilmesi hem işletmenin hemde işletmeden hizmet alan yada işletmenin vermiş olduğu hizmetlerden yaralanmak için arayış içerisindeki diğer işletmelere, kişi ya da kuruluşlara oldukça fayda sağlayacaktır.

Bir İnternet sitesinden, bir anda yukarıada saydığımız unsurları yerine getirmesi beklenemez bütün bunlar zaman içerisinde fayda sağlamaya devam edecek ve süreklilik arz ettikçe de faydalar artmaya devam edecek adeta domino etkisi yaratacaktır.Profesyonel web dizayn tek başına işe yaramaya başlaması için devamlı olarak metin ve diğer medya unsurları eklenmeye devam edilmelidir.

Profesyonel web dizayn her şeyi tamam yayın hayatına başlandı ve içerikler devamlı olarak eklenmeye devam ediyor ancak: Bir İnternet sitesinin katkı sağlamaya başlayabilmesi için SSL güvenlik sertifikasına da sahip olması ve seo işlemlerininde eklenen içeriklere günümüz standartlarında uygulanması gerekmektedir.

Bu yazımızda; “profesyonel web dizayn” konusuna girmeden biraz durum analizi yapmamız gerektiğini düşünmekteyiz, yazımızın tamamını okuduğunuzda profesyonel web dizayn için tam olarak  gerekenleri biliyor olacaksınız. Çağımızın iletişim araçlarının başında İnternet gelmektedir, gündelik hayatımızda İnternet ; bilgi kaynağı, sosyalleşme aracı, bilgi edinme, bilgi paylaşma, reklam, pazarlama, kurumsal kimlik, etkileşim, konferans, video konferans gibi bir çok farklı konuya, özelliğe ve sonsuz detaya sahiptir.

Profesyonel Web Dizayn

Profesyonel Web Dizayn

Günümüzde İnternet; devletlerin yönetim organlarından kurumlarına, özel şirketlere her nevi ticari işletme, ticari olmayan kurum ve vakıflara ya da benzeri organizasyonlara bir çok alt yapıyı sağlamakta iletişim ve online işlemler ile de eğitim, sağlık gibi birçok hizmetlerin ulaştırılması ve bilgi iletişimi İnternet ile sağlanmakta bütün dünyanın finans kalbi İnternet ile atmakta ve bütün bunlar çok iyi planlanmış profesyonel web tasarım ile programlı kodlanmış yazılımlar sayesinde mümkün olmaktadır.

Sizlerde, doğal olarak sahip olduğunuz ya da olmayı düşündüğünüz, İnternet sitesinin günümüz şartlarına uygun olmasını, modern, sade ve şık bir tasarıma sahip olmasını aynı zamanda farklı ekran boylarında uyumlu olarak çalışabilmesini ve bütün interaktif araçlara sahip olmasını istemelisiniz.Bütün bu saydıklarımız ve sayamadıklarımız sadece profesyonel web dizayn ile tarafımızca size en ince noktasına kadar teknolojinin vermiş olduğu bütün nimetlerinden faydalanarak sunuyoruz.İnternet sitenizin gerekli olabilecek işlevlere sahip olmasının yanında gereksiz olan hiçbir özelliği eklemeyerek sadece iş ve amaç odaklı tasarımlarımız ile hem sizin hemde ziyaretçilerizin çok hızlı bir şekilde aradıkları içeriğe erişerek hizmet kalitenizi arttırıyor stabil bir trafik almanızı sağlayarak müşteri deneyimini arttırıyor ve her türlü geri dönüşün olumlu olmasını sağlıyoruz.

PROFESYONEL WEB DİZAYN

İnternet siteleri, dijital mecrada varlığın en önemli öznesidir. Örneğin sektörünüzdeki işi en iyi siz yapsanızda en ucuza sunsanızda popileriteniz yoksa, tanınmıyorsanız, muhteşem özelliklere sahip üründe satıyor olsanız olağanüstü bir şansınız yoksa başarı şansınız malesef çok düşüktür. Her projeyi tüm yönleri ile değerlendiren size en iyi imkanları sunan ve reklam gideri yapmadan bile mümkün olabilen profesyoneller arasına neden katılmayasınız? Limon teknoloji; profesyonel web tasarım ile projeniz tanıtım unsurlarının başında gelmektedir.

Güncel düşünen, çağımızın teknolojilerini takip eden kurumsal şirketler yazılım teknolojilerinden üst düzeyde faydalanmak hedefiyle belirli bütçelerde yatırım yapmaktalar. Ortaya koydukları sermayeden maksimum dönüş elde etmeyi hedefliyorsanız bizi seçmelisiniz. Peki, satın aldıkları hizmet gerçekten profesyonel mi? Yoksa yalnızca sanal ortamda yayınladıkları basit web sitesinden ibaret bir yatırım olarak mı kalıyor. Şirketin karar veren pozisyonundaki kişi olsaydınız profesyonel web tasarım hizmetinden faydalanmak, kazanım elde etmek için ne yapardınız? Belki eski web sitenize alışakaldınız, belki masraftan kaçıyorsunuz, ancak global mecradaki eksikliğinizin farkındasınız, belki de mobil uyumlu (responsive) olmayan bir web siteniz var! Sizcede hizmetlerimizden faydalanmanın zamanı gelmedi mi?

Profesyonel web dizayn çözümlerinde uzman Limon Teknoloji ekibine güvenebilirsiniz!

Profesyonel web tasarımı alanında sizlere nasıl destek olabileceğimiz hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizi ziyaret edebilir ya da sizi ofisimizde ağırlayarak yüksek verimli bir çalışmayı birlikte yürütebiliriz.

whatsapp
Sizin İçin Buradayım Lütfen İstediğinizi Sorun