Web Tasarım Hakkında

Web Tasarım Hakkında

Bu yazımızda, Web Tasarım Hakkında bilgi vereceğiz ileri teknolojinin en önemli yeniliklerinden olan İnternetin görünen yüzünün oluşturulmasıdır. İnternet, web tasarımı sayesinde bilgilendirme ve paylaşmanın en etkin vasıtalarından birisi olmayı başarmıştır.

Web tasarım, internetin fonksiyonel kullanımı için kullanıcıyı karşılayan dış yüzü, yani görünen yüzüdür. Web tasarım, kullanıcının internet ile ilk temasa geçtiği bölümü, internetin görünen yüzünü oluşturur ve kullanıcı bu sayede internetin işlevsel yönünden faydalanmaya başlar. Bununla beraber web tasarım estetik düzeyde, kullanıcı veya müşteri karşısındaki ilk izlenim için çok önemlidir. Bu sebeplerle, ileri teknolojinin avantajı olarak ulaşımı ve size ulaşılmasının etkin ve ucuz yolunu temin eden internet için, kulllanıcı ile iletişim konusunda web tasarımın büyük bir rolü vardır.
Web sayfaları metin, video ses kaydı ve fotoğraf gibi işitsel ve gösel araçların kullanımıyla oluşan parçaların barındığı bir yapıdır. İnternet ise, web sayfalarının kendinde bir araya toplanmasıyla bütünleşmiş bir oluşumdur.

Web Tasarım Hakkında

Web Dizayn Nasıl Olmalı?

WEB DİZAYN NASIL OLMALI?

Bu yazımızda, “Web Dizayn Nasıl Olmalı?” sorusuna kısaca yanıt vereceğiz. Web dizayn birçok açıdan alt başlıklar halinde sizlere sunuyoruz.

Özgün tasarım:

Size özel dizayn edilmiş beklentilerinizi sağlayan ve ziyaretçilerinize istediklerinizi modern bir şekilde sunan web dizayn ile Limonteknoloji olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Kendi sektöründe öncü bir model olmanız size özel içeriklerinizin size özel olarak tasarıma uygun mobil uyumlu ve etkileyici sade bir sunumla fark yaratmanızı sağlıyor ve web dizayn nasıl olmalı sorusunu açıklamaya devam ediyoruz..

İçerik:

Müşteri ya da ziyaretçilerinizle kontak halinde kalmanızı, onlara istediklerini verebilmenizi, ürün ya da hizmetlerinizle onlara deneyimlerinizi ve ayrıcalıklarınızı sunmanız için gereken bütün desteği sağlıyoruz. İnternet siteniz bir nevi müşteri temsilcisi gibi ziyaretçilerinize iyi tasarlanmış içerikler sayesinde önceden düşünülmüş ve aramak isteyecekleri içeriklerin sunulması ve planlanması çok önemlidir.

Erişilebilirlik:

İnternet siteniz her an, her cihaz ya da browserdan erişilebilir ve rahat dolaşıma imkân verecek şekilde dolaşım etiketlerine sahip olarak ziyaretçilerinizin sitenizde kaybolmasını engelleyerek ziyaretçilerinize istediklerini hızlıca vermiş olursunuz.

Responsive:

İnternet siteniz, bütün akıllı cihazlar tarafından düzgün görünen ve çözünürlüğünü ayarlayabilen bir yapıya sahip olmalıdır.

Hız ve Güvenli:

İnternet sitenizin hızlı açılabilmesi için resimlerin ve diğer medya araçlarının optimize edilmiş olarak sitenizde yer alması sitenizin hızında çok büyük farklar yaratmaktadır. Güvenlik olarak gelişmiş ve son teknolojiye uygun bir altyapıya sahip olması hem sizin hem de ziyaretçilerinizi endişelenmekten kurtaracaktır.

(SSL) Güvenlik Sertifikası:

Günümüzde birçok İnternet sitesi sertifikaya sahip olmanın avantajını yaşarken bu durumdan faydalan mamanızı gerektirecek bir sebep yoktur, oldukça ucuza sahip olacağınız sertifika ile İnternet siteniz ziyaretçilerine kendilerini güvende oldukları kanaatini verdirir. Ayrıca Google gibi arama motorları da sertifikaya ait sitelere öncelik sunmaktadırlar.

WEB TASARIMDA NEDEN LİMON TEKNOLOJİ ?

web tasarım ve web yazılım alanındaki bilgi ve zamanla edindiği tecrubeler ile sektörün belirleyici kuruluşlarından olmuştur. 2010 yılından buyana web tasarım firmaları arasında liderlik yarışının en vizyoner öncülerindendir.

Web sitesi tasarımı müşterimizin kendini, ihtiyacını en etkin tanımlayacağı ve göstereceği medya araçları arasındadır.

Kurulduğumuz günden beri web tasarım ajansı olarak değil, bir çok konuda müşterilerine danışmanlık hizmeti vermiş müşterileri ile kardeş firma olmayı amaç edinen bir ajans olduk.Potansiyelin üzerindeki kullanıcılara hitap etmek için gereken tüm tasarım, yazılım ve SEO hizmetlerini üretecek donanımına sahibiz.

Kobilerden kurumsal firmalara kadar tüm kazanç aktörlerine, web sitesi tasarımı hizmetini kendimizi sürekli yenileyerek, iştiraklerinde yeni bir ufuk açıyoruz.

 

WEB TASARIM HAKKINDA

Yıllar önce web tasarım pek gerekli görünmüyor üstüne maliyet olarak kaçınılıyordu, front page gibi uygulamalar ile kişiler ve kurumlar kendi web sitesini tasarlamaya çalışıyordu.Bu anlamda yapılan web tasarım çalışmaları, kurumsal kimlik çalışmaları, e-ticaret siteleri v.s. bir lüks olarak görülüyordu. Bu çalışmaları halen gereksiz bulanlar bile var.

Şuan web sitesi büyük-küçük tüm işletmeler için çok öncelikli bir ihtiyaç ve gereklilik haline geldi. Sizin hakkınızda bilgi edinmek isteyen birisi ilk iş olarak Google’da arayarak web sitenizi bulup veya direk web sayfanıza ulaşıp yaptığınız işler, ürettiğiniz ürünler veya hizmetleriniz hakkında bilgi edinmeye çalışıyor.

Bu noktada da iyi bir web sitesi tasarımı çok önemli bir durum oluyor. Web siteniz sizin internetteki imajınızı olduğundan fonksiyonel, akıllıca ve şık planlanmayan bir web sitesi sizi, yaptığınız işi veya ürünlerinizi iyi anlatamamanıza neden olabilir.

e- TİCARET WEB TASARIM

E-ticaret günümüzde irili ufaklı tüm işletmelerin kullanması gereken bir satış kanalıdır. Ortak satış platformlarında ki yüksek komisyon ücretleri, markalaşma ve karlılığı arttırmak gibi sebepler e-ticarete yönelmenize zemin hazırlamaktadır. Fiziki bir mağaza ile o bölgedeki kısıtlı bir nufusa ulaşabilecekken. Bir e-ticaret sistemi ile Türkiye hatta tüm dünyaya ulaşabilirsiniz. Tüm web tasarım çalışmalarında da olduğu gibi e-ticaret sistemlerinde de özgün tasarımlar üretiyoruz. İhtiyaçlarınızdan yola çıkarak web sitesinin tasarımını satış argümanlarının yazılımını geliştiriyoruz. Hazır e-ticaret sistemlerinden farklı olarak her sene sistem için bir ödeme yapmanız gerekmediği için uzun soluklu çalışmalarda maliyetlerinizi azaltarak kara geçebilirsiniz.

Bir E-Ticaret sistemi size neler kazandırabilir.

– E-ticaret sitesi ile yerel bir mağazadan çok daha fazla hatta sınırsız bir popilasyona ulaşma imkanı,

– Stok tutmak ve ürünlerin stokta kalma sürelerinin uzun olmasının önüne geçmesini sağlamak,

– Firmanızın reklam, tanıtım ve marka değerinin yükseltilmesi,

– Müşterilerinizin alışkanlıklarını değerlendirmek bunlarla alakalı raporlar çıkarmak ve faaliyetlerinize buna göre yön vermek,

– Kolay geri bildirim alabilmek,

– Ürün satışı ve kargo takibini kolay bi şekilde yapmak,

– Kampanya ve promosyonları eski ve yeni müşterilerinize iletebilmek,

– Personel maliyetini azaltmak,

– Güvenli ödeme ile tahsilat, e-ticaret sistemleri ile kazançlarınızdan ufak bir kısmıdır.

 

KURUMSAL WEB TASARIM

Günümüzde web tasarım lüks olmaktan çıktı ve tamamen bir gereklilik haline geldi. Bir müşterinize kartvizitini verdiğinizde bilgisayarın başına geçtiği zaman sizinle ilgili bilgi edinebilmek için ilk yapacağı iş web sitenize girip ürünlerinize ve hizmetlerinize bakmaktır. Web siteniz sizi tam olarak yansıtmıyor, yaptığınız işi veya ürünlerinizi güzel anlatmıyorsa müşteriniz sizinle ilgili olumsuz düşüncelere kapılabilir.

Kurumsal web tasarım hizmeti; üretim yapan, ithalat, ihracat gib iş alanlarında çalışan, bir ürünü olmayıp hizmet sağlayan firmalara yönelik yapılan web tasarım çalışmalarıdır. Yapılan web sitelerinde genellikler ürün veya hizmet tanıtımlarına yoğunlukla yer verilir.

 

KİŞİSEL WEB TASARIM

Günümüzde herkes internet ortamında var olmak istiyor ve var olmak da zorundadır. İş adamından sanatçıya, doktordan mimara, mühendisten avukata, sporcudan fenomene kadar birçok kişi kişisel web sitesi oluşturmak istiyor. Teknolojinin geldiği bu noktada herkesin web sitesi olması gerektiğine inanan bir olan LİMON TEKNOLOJİ web tasarım firması ekibince kişisel web sitesi tasarımı için bize başvurabilirsiniz. Web sitesi yaptırmak istiyorum diyen herkese hitap ettiğimiz bu içeriğimiz umarım sizin için de faydalı bilgiler sunabilir.

Ayrıca, kişisel web site yaptırmak isteyen herkes için sadece bir telefon kadar uzağız. Siz de hızlı, güvenlik önemleri alınmış, şık ve modern bir web site istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin! Web site referanslarımızı inceleyebilirisiniz. Dilerseniz iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

MİKRO SİTE WEB TASARIM

Mikro siteler küçük ölçekte planlanarak yapılan sitelerdir.

Genellikle bir şirketin, kurumun ürün veya hizmetlerinin tanıtımında kullanılır.

Bir organizasyon firmasının yaptığı bir etkinliğin tanıtımında, yeni bir ürünün lansmanında, bir inşaat firmasının yaptığı bir projede mikro site kullanımına örnek gösterilebilir.

Mikro site, içeriği kısıtlı site anlamına gelmez. Aksine bazı mikro siteler bağlı bulundukları yapıdan daha fazla içerik barındırabilmektedir.

Tasarım olarak performansa yönelik ve yoğun içerik barındırırlar ve son zamanlarda sosyal medya için kullanıma yoğunluk verilmiştir.

 

MOBİL WEB TASARIM

Günümüzde mobil uyumlu olmayan web siteleri kabül edilemez hale gelmiştir.

Mobil web tasarımı diğer adıyla responsive web sitesi akıllı cihazların artmasıyla son yıllarda önemli bir hale geldi. Yapılan araştırmalar ve Google raporlarında ortalama % 60 kullanıcıların mobil cihazlardan internete girdiği görünmektedir. Buda mobil uyumlu web tasarım konusunu önemli hale getirmektedir. Pc görünüyle eşgüdümlü olarak yapılabilen bu çalışma tamamen farklı da tasarlanabilmektedir. Hedeflenen içeriği ön plana çıkararak kullanıcı deneyimini arttırma imkanınız bulunmaktadır. Kullanıcılar mobil cihazlarından responsive olmayan bir siteye girdiklerinde çıkış süresi çok kısa olmaktadır. Yaptığımız web tasarımlarda mobil web tasarımını standart olarak sunuyoruz.

WEB TASARIMDA LİMON TEKNOLOJİ

Müşterilerinize ve müşterilerinizin’de size çevrimiçi olarak ulaşmada sorun mu yaşıyorsunuz? Zayıf web tasarımı nedeni olabilir! İnternette her şeyin yapılabileceği dijital bir çağda yaşıyoruz. Modern kullanıcılar zamanlarına değer veriyor. Çevrimiçi alışveriş yapmak ve kitap satın almak için çevrimiçi oluyorlar ve şirketinizi İnternet’te bulamıyorlarsa veya web sitenizde yollarını bulmakta zorlanıyorlarsa – para kaybediyorsunuz.

WEB TASARIM HAKKINDA
web-tasarim-hakkında

web-tasarim-hakkında

Limon Teknoloji, işinizi haritaya koymanıza ve kar etmeye başlamanıza yardımcı olacak çok çeşitli web geliştirme hizmetleri sunar. Personelimiz web ve mobil uygulama geliştirme, SEO tanıtım, web tasarım, 3D render ve tanıtım filmleri oluşturma konularında deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır. Web siteniz çevrimiçi kartvizitinizdir. Rekabette öne geçmek için markanızı Limon teknoloji ile geliştirin!

Kurumsal Web Tasarımı fiyat olarak diger hizmetlerimizden abartısız olarak fiyat artışı olabilmekte olup, içerik yoğunluğu, içerik eksikliği(metin resim gibi doneler), ekstra hizmetler, ve zaman alan grafik tasarımı gibi unsurlar fiyatı arttırmakta olup bu artış tarafımızca minimumda tutulmaktadır.

Web Tasarım & CMS

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleri olarak tanımlanır.

Günümüzde kurumsal internet sitelerinin bir çoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır, wordpress bu sistemlerinin içerisinde en çok kulanılanıdır.

Bu yazılımlarla çalışan internet sitelerine halk arasında güncelleme panelli internet siteleri de denilmektedir. Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir. Ayrıca teknolojinin gelişmesine mütakiben bir çok eklenti sayesinde işlevselliği maksimum seviyededir.

KURUMSAL WEB TASARIM

Limon Teknoloji , kendi bünyesindeki mühendisleri ve tasarım uzmanları tarafından geliştirdiği web siteleri ile müşterilerine, stabil, sorunsuz ve esnek ve so moda tasarımlar sunmaktadır. Kurumsal web tasarım için LİMONTEKNOLOJİ ekbi size bir çok kolaylık sağlar.

Limonteknoloji, profesyonel tasarım anlayışı ile, sizlere hayalinizdeki projenizi gerçekleştirme imkanı sunar, özenle ve titizlikle tüm isteklerininzi tamamlar.

KURUMSAL WEB DİZAYNDA STRATEJİ

 

Kurumsal web tasarımda işin hangi kısmında olursanız olun, ilk işiniz uzmanlarımızdan bilgi talep etmeniz olmalı ve kısa bir fizibilite sonrası analizlerin size sunulmasını beklemeniz, en iyi yol olacaktır.

Gerçekten neye ihtiyacın olduğunu biliyor musun? İhtiyaç analizimizin bir sonucu olarak bütçenize en uygun web tasarımını size sunacağız.

 

KURUMSAL WEB TASARIMDA GÜVEN !

 

Müşterilerinize güven veren gerçek ihtiyaçlarınız için en uygun web tasarımıyla pazar güvenilirliğinizi artırın

Web Tasarım çözümlerinde uzman Limon Teknoloji ekibine güvenebilirsiniz!

web tasarımı alanında sizlere nasıl destek olabileceğimiz hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizi ziyaret edebilir ya da sizi ofisimizde ağırlayarak yüksek verimli bir çalışmayı birlikte yürütebiliriz.

whatsapp
Sizin İçin Buradayım Lütfen İstediğinizi Sorun