Profesyonel Web Tasarım

Limon Teknoloji

Limon Teknoloji, müşterilerine global olarak sürekli dinamik sektör lideri web tasarım çözümleri sunan lider bir profesyonel web sitesi tasarım şirketidir.

İşinizin tonunu ve doğasını yansıtmaya odaklanan Web sitesi tasarımı konusunda uzmanız. Yaratıcı Tasarımcılar ve UI / UX geliştiricilerimiz nihai kullanıcı deneyimini geliştirmek için birlikte çalışır.

Web siteniz etkili ve profesyonelce tasarlandıysa, ziyaretçilerin dikkatini çekebilir ve ziyaretçiye markanızın ilk bakışta ne anlama geldiğine dair bir fikir verebilir. Böylece benzersiz, verimli, yenilikçi ve görsel olarak çekici Web tasarımları sağlıyoruz. Pazar ortası ve büyük işletmeler için yüksek performanslı siteler oluşturmada uzmanız.

RESPONSİVE WEB DİZAYN

Tasarımcılarımız, cep telefonlarında (akıllı telefonlarda), masaüstlerinde ve tabletlerde web sitelerinde görüntülenen cihaza uyacak şekilde yapıları oluşturan duyarlı web sitesi hizmetleri sunma yeteneğine sahiptir. Tasarımcılar ve geliştiricilerden oluşan ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan çeşitli yanıt veren siteler sunmuştur.

Günümüzde İnternete erişim sağlandığı cihazların içerinde en önemlisi olan cep telefonlarında uyumsuz çalışan ve ekran boyutuna göre okunabilir şekilde rahat kullanıma sahip olmayan bir İnternet sitesi düşünülemez.

ÖZEL WEB TASARIM

Size özel web çözümleri sunuyoruz ve sizi sevdiğiniz bir tasarım için sizide tasarım sürecine dahil ediyoruz. Profesyonellerimiz vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek için çeşitli teknolojiler sayesinde özgün web tasarımda sınır tanımıyoruz.

E-TİCARET ÇÖZÜMÜ

Ziyaretçileri müşteriye dönüştüren yüksek performanslı web siteleri inşa ediyoruz. E-ticaret sitelerini daha ilgi çekici hale getirmek için kullanışlı ve etkileşimli web tasarımları geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz her e-ticaret web sitesi, kullanıcılar için satın alma süreçlerinde gerçekten benzersiz ve tamamen özgür,

benzersiz e-ticaret ürün sunumu tasarımımızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz

GRAFİK TASARIMI

Grafik Tasarım ekibimiz, hedeflenen mesajınızı estetik açıdan sağlam tasarımlar kullanarak izleyicilerinize iletmek için görüntüleri, kelimeleri ve fikirleri birleştiren yetenekli bir grup görsel iletişimcidir.

DİNAMİK WEB TASARIM

Teknolojik altyapımız sayesinde sadece görünüm ve sunum değil birçok web araçlarımız birçok konuda işinizi kolaylaştırabilir.

PROFESYONEL WEB TASARIM

​Yüksek verim alınan mecraların başında İnternet gelir, internet sitenizin işlevselliği, tasarımı, güncel araçlara olan ulaşımı, imajınızı yansıtma şekli, kısacası güven veren özelliği ile sizi doğru tanıtabilmesi profesyonel web tasarım için ilk adımdır.

İnternetten, yakın mercek altında araştırma yapmadan; Diğer firmalarla iş ve ilişki kurmaktan çekinen firmalara, hali hazırdaki müşterilerinizin de gözünde erişilmez ve gizemli olmaya kadar(Özenti kurdurma)  tüm bu olan bitenlerin planlanması referanslarınızın yer alıyor olması ve her açıdan sizin kimliğinizi doğru ve net bir şekilde tanıtması profesyonel web tasarım açısından kaçınılmaz olan ikinci adımdır.

NEDEN PROFESYONEL WEB TASARIM

Çağımızın tanıtım, iletişim, haberleşme ve ticaret ağının temelinde internet siteleri yatmaktadır, sosyal medya gücünün geldiği nokta aşikardır.

Faydalı teknolojileri takip eden kurumsal şirketler yazılım teknolojilerinden üst düzeyde faydalanmak hedefiyle belirli bütçelerde yatırım yapmaktadırlar. Ortaya koydukları sermayeden maksimum dönüş elde etmeyi hedefliyorlar. Peki, satın aldıkları hizmet gerçekten profesyonel mi? Yoksa yalnızca sanal ortamda yayınladıkları basit web sitesinden ibaret bir yatırım olarak mı kalıyor?

Birçok firma hem yerel, hem de uluslararası karşılıklı çıkar içerisinde birlik olarak sayısız firmanın önünde yeralmayı başarıyor, işte burada profesyonellik yine kendini gösteriyor.

RESPONSİVE WEB DİZAYN NEDEN GEREKLİ ?

Ticari işletmelerin, boyutuna bakılmaksızın çağımız gereklerine cevap verebilen bir İnternet sitesine sahip olmaları gerektiği aşikardır.

Profesyonel web sitesi, işletmelere ya da kurumlara; sahip olduk müşterilerin güvenini arttırır, yeni müşterilere sahip olmasını sağlar, pazar payını artırır, yeni pazarlara erişimini sağlar, sınırsız bir iletişim ağına sahip olduklarından 7/24 açık bir reklam alanı ve vitrin sunumu sağlamalarına olanak sağlar.

İşletmelerde büyüme, iş hacmini arttırma, kalite ve diğer olumlu etkilerin bir arada toplanarak hedeflere ulaşmanın daha hızlı ve daha etkili olabilmeleri mevcut İnternet sitelerinin; eğer eski ya da responsive yani duyarlı değilse(Ekran boyutuna göre çözünürlük) revize edilmesi şarttır.Eğer işletmenin bir İnternet sitesi yoksa yukarıda saydığımız özelliklere uygun olarak dizayn edilmesi hem işletmenin hemde işletmeden hizmet alan yada işletmenin vermiş olduğu hizmetlerden yaralanmak için arayış içerisindeki diğer işletmelere, kişi ya da kuruluşlara oldukça fayda sağlayacaktır.

Bir İnternet sitesinden, bir anda yukarıada saydığımız unsurları yerine getirmesi beklenemez bütün bunlar zaman içerisinde fayda sağlamaya devam edecek ve süreklilik arz ettikçe de faydalar artmaya devam edecek adeta domino etkisi yaratacaktır.Profesyonel web dizayn tek başına işe yaramaya başlaması için devamlı olarak metin ve diğer medya unsurları eklenmeye devam edilmelidir.

Profesyonel web dizayn her şeyi tamam yayın hayatına başlandı ve içerikler devamlı olarak eklenmeye devam ediyor ancak: Bir İnternet sitesinin katkı sağlamaya başlayabilmesi için SSL güvenlik sertifikasına da sahip olması ve seo işlemlerininde eklenen içeriklere günümüz standartlarında uygulanması gerekmektedir.

PROFESYONEL WEB TASARIMIN ÖNEMİ

Bu yazımızda; “profesyonel web dizayn” konusuna girmeden biraz durum analizi yapmamız gerektiğini düşünmekteyiz, yazımızın tamamını okuduğunuzda profesyonel web dizayn için tam olarak  gerekenleri biliyor olacaksınız. Çağımızın iletişim araçlarının başında İnternet gelmektedir, gündelik hayatımızda İnternet ; bilgi kaynağı, sosyalleşme aracı, bilgi edinme, bilgi paylaşma, reklam, pazarlama, kurumsal kimlik, etkileşim, konferans, video konferans gibi bir çok farklı konuya, özelliğe ve sonsuz detaya sahiptir.

profesyonel-web-tasarim

profesyonel-web-tasarim

Günümüzde İnternet; devletlerin yönetim organlarından kurumlarına, özel şirketlere her nevi ticari işletme, ticari olmayan kurum ve vakıflara ya da benzeri organizasyonlara bir çok alt yapıyı sağlamakta iletişim ve online işlemler ile de eğitim, sağlık gibi birçok hizmetlerin ulaştırılması ve bilgi iletişimi İnternet ile sağlanmakta bütün dünyanın finans kalbi İnternet ile atmakta ve bütün bunlar çok iyi planlanmış profesyonel web tasarım ile programlı kodlanmış yazılımlar sayesinde mümkün olmaktadır.

Sizlerde, doğal olarak sahip olduğunuz ya da olmayı düşündüğünüz, İnternet sitesinin günümüz şartlarına uygun olmasını, modern, sade ve şık bir tasarıma sahip olmasını aynı zamanda farklı ekran boylarında uyumlu olarak çalışabilmesini ve bütün interaktif araçlara sahip olmasını istemelisiniz.Bütün bu saydıklarımız ve sayamadıklarımız sadece profesyonel web dizayn ile tarafımızca size en ince noktasına kadar teknolojinin vermiş olduğu bütün nimetlerinden faydalanarak sunuyoruz.İnternet sitenizin gerekli olabilecek işlevlere sahip olmasının yanında gereksiz olan hiçbir özelliği eklemeyerek sadece iş ve amaç odaklı tasarımlarımız ile hem sizin hemde ziyaretçilerizin çok hızlı bir şekilde aradıkları içeriğe erişerek hizmet kalitenizi arttırıyor stabil bir trafik almanızı sağlayarak müşteri deneyimini arttırıyor ve her türlü geri dönüşün olumlu olmasını sağlıyoruz.

PROFESYONEL WEB TASARIM

İnternet siteleri, dijital mecrada varlığın en önemli öznesidir. Örneğin sektörünüzdeki işi en iyi siz yapsanızda en ucuza sunsanızda popileriteniz yoksa, tanınmıyorsanız, muhteşem özelliklere sahip üründe satıyor olsanız olağanüstü bir şansınız yoksa başarı şansınız malesef çok düşüktür. Her projeyi tüm yönleri ile değerlendiren size en iyi imkanları sunan ve reklam gideri yapmadan bile mümkün olabilen profesyoneller arasına neden katılmayasınız? Limon teknoloji; profesyonel web tasarım ile projeniz tanıtım unsurlarının başında gelmektedir.

Güncel düşünen, çağımızın teknolojilerini takip eden kurumsal şirketler yazılım teknolojilerinden üst düzeyde faydalanmak hedefiyle belirli bütçelerde yatırım yapmaktalar. Ortaya koydukları sermayeden maksimum dönüş elde etmeyi hedefliyorsanız bizi seçmelisiniz. Peki, satın aldıkları hizmet gerçekten profesyonel mi? Yoksa yalnızca sanal ortamda yayınladıkları basit web sitesinden ibaret bir yatırım olarak mı kalıyor. Şirketin karar veren pozisyonundaki kişi olsaydınız profesyonel web tasarım hizmetinden faydalanmak, kazanım elde etmek için ne yapardınız? Belki eski web sitenize alışakaldınız, belki masraftan kaçıyorsunuz, ancak global mecradaki eksikliğinizin farkındasınız, belki de mobil uyumlu (responsive) olmayan bir web siteniz var! Sizcede hizmetlerimizden faydalanmanın zamanı gelmedi mi?

Profesyonel web tasarım çözümlerinde uzman Limon Teknoloji ekibine güvenebilirsiniz!

Profesyonel web tasarımı alanında sizlere nasıl destek olabileceğimiz hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizi ziyaret edebilir ya da sizi ofisimizde ağırlayarak yüksek verimli bir çalışmayı birlikte yürütebiliriz.

whatsapp
Sizin İçin Buradayım Lütfen İstediğinizi Sorun