Web Tasarım Ajansı

LİMON TEKNOLOJİ WEB TASARIM AJANSI

Limon Teknoloji, Web Tasarım Ajansı Projenizin durumu her ne olursa olsun her zaman aynı titizlikle geliştirmekte ve tasarlamaktadır. Kurumsal bir web sitesi, marka oluşturmak ve müşterilerin görüşlerini şekillendirmek için kullanılan bir numaralı araçtır. Bu yüzden web sayfanızı işlevsel, ilgi çekici ve şık tutmak önemlidir. Limon Teknoloji ile bugün iletişime geçin ve başarıya giden yolda kendinize görün!

KURUMSAL WEB TASARIMDA NEDEN LİMON TEKNOLOJİ ?

Biz aynı zamanda pazarlama uzmanlarıyız. Sadece web tasarımı değil, ziyaretçileri müşteriye dönüştürmek için ilgi çekici ve tasarlanmış bir site tasarlamak için çalışıyoruz. Bu uygulamalar sektörünüz ne olursa olsun uygulanır.

 

KURUMSAL WEB TASARIM PAZARLAMA

Sitenizi reklamcılık ve pazarlama çabalarınızın kalbi olarak görüyoruz. Görsel olarak çekici ve gezinmesi kolay olması gerekiyor. Google’ın bilgilendirici olduğunu ve sizin tarafınızdan endekslendiğini görmesi ve arama sonuçlarında görünmesi için hakkındaki bilgilerin eksiksiz olması gerekir.

Kurumsal web tasarımda herşey optimum seviyede tutularak performans, görünüm, ve arama motorlarının tümü tarafından indekslenebilir olması pazarlama için şarttır.

KURUMSAL WEB SİTESİ DUYARSIZ MI ?

Bu dinamik dünyada, hızlıca ayarlama yeteneği, hayatta kalma ve refahı garanti eder. Web sitenizi tabletler ve akıllı telefonlar için optimize edin ve rekabeti çok geride bırakın!, web sayfanızın, mobil yeniliklerin hızla değişen, zorlu ortamında alakalı kalmasını sağlamak için en yeni duyarlı tasarım teknolojilerini kullanır. Esnek ızgaralar, resimler ve medya sorguları kullanarak, web sitenizin içeriğini ve öğelerini görüntüleme cihazına göre ayarlamasını sağlıyoruz. Müşterilerinizin hangi gadget’ı kullandıkları önemli değil, resmi web sitenizin sunduğu aynı üst düzey hizmeti alırlar. Bütün ekran boylarına göre kurumsal siteniz çözünürlük ayarlarını kendisi yapar ve mükemmel görünüme sahip olur.

 

NEDEN DUYARLI TASARIM ?

Bugün tüm internet trafiğinin% 56’dan fazlası akıllı telefonlardan geliyor. Bu nedenle, web sitenizin tasarımı duyarlı değilse, hedef kitlenizin yarısından fazlasının ihtiyaçlarına cevap veremez! Kullanıcı dostu. Hepimiz ne kadar rahatsız edici olduğunu biliyoruz, her şeyi yakınlaştırmak ve mobil ekranınızda sürekli kaydırma yapmak. Yanıt veren web sitesi tasarımı, tarayıcının genişliğini belirlemek ve içerik yazı tipi boyutunu ayarlamak ve buna göre yerleştirmek için medya sorguları kullanır. Performansı arttırır. Web sitenizin yüklenmesi birkaç dakika sürerse, potansiyel müşterilerinize elveda diyebilirsiniz. Duyarlı bir tasarım, yükleme süresini en aza indiren sitenin kodunu optimize eder. Google ve diğer aram motorları onu sever.

 

KURUMSAL WEB TASARIM

Kurumsal web tasarım ‘da bir site sahibinin sorması gereken ilk soru basittir: İnternet sitem benziyor mu?
En iyi siteler, ziyaretçinin dikkatini derhal etkilemek için yapılmıştır. Bunu başaramazsa, kullanıcının başka bir yere asla geri dönmemesi için kendi geleneklerini alma şansı çok yüksektir. Açıkçası, ilk izlenimler her şey için sayılır. İstanbul’da birinci sınıf bir web tasarım firması olan LİMON TEKNOLOJİ, bu amaca şık bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Bireysel özellikler önemlidir. Bu nedenle logolar ve resimler içeren marka oluşturma olanakları sitenizin benzersiz bir hikayesini anlatmalıdır. Yine de, çoğu internet kullanıcısı düzenler ve genel görünümlerle ilgili bazı fikirlere alışmaktadır. Bir dengeye dikkat etmek, gündemdeki en önemli maddelerden biri olmalı ve sayfanın gezinti özelliklerini dikkate almayı da içermelidir.

Yaratıcılık sürecinde verilen her karar dikkatlice düşünülmelidir. Sonuçta, en küçük boyut bile bütün farkı yaratabilir. Renk şemaları duygusal çağrışımları ve okunmanın ne kadar kolay olduğunu dikkate almalıdır. Bağımsız bir öğe olarak iyi görünmenin yanı sıra, site, şirkete veya kişisel meselelere bağlı diğer kaynaklara da uymalıdır. Belki de en zor iş, sitenin birden fazla ekranda eşit derecede harika görünmesini sağlamaktır. Çevrimiçi verilere çeşitli cihazlardan erişilebilir. Bu nedenle, herhangi bir web sitesi geliştiricisinin stratejisi bu nedenlerden dolayı duyarlı tasarım içermelidir:

Belki de en zor iş, sitenin birden fazla ekranda eşit derecede harika görünmesini sağlamaktır. Çevrimiçi verilere çeşitli cihazlardan erişilebilir. Bu nedenle, herhangi bir web sitesi geliştiricisinin stratejisi bu nedenlerden dolayı duyarlı tasarım içermelidir:

Mobil kullanıcılar her zaman hızlı ve kolay bir şekilde bilgi ararlar.
Duyarlı tasarım, kullanıcıları daha uzun süre yerinde tutarak, yükleme sürelerini ve site hızını iyileştiren HTML gibi site kodunu optimize eder.
Tüm web sitesi trafiğinin yarısından fazlası mobil cihazlar üzerinden gerçekleştiğinden, site mobil olarak uygun değilse, Google sıralamanızı gerçekten düşürecektir.

WEB TASARIM FİYATI

İSTANBUL WEB TASARIM AJANSI

Müşterilerinize ve müşterilerinizinde size çevrimiçi olarak ulaşmada sorun mu yaşıyorsunuz? Zayıf web tasarımı nedeni olabilir! İnternette her şeyin yapılabileceği dijital bir çağda yaşıyoruz. Modern kullanıcılar zamanlarına değer veriyor. Çevrimiçi alışveriş yapmak ve kitap satın almak için çevrimiçi oluyorlar ve şirketinizi İnternet’te bulamıyorlarsa veya web sitenizde yollarını bulmakta zorlanıyorlarsa – para kaybediyorsunuz.

Limon Teknoloji, işinizi haritaya koymanıza ve kar etmeye başlamanıza yardımcı olacak çok çeşitli web geliştirme hizmetleri sunar. Personelimiz web ve mobil uygulama geliştirme, SEO tanıtım, web tasarım, 3D render ve tanıtım filmleri oluşturma konularında deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır. Web siteniz çevrimiçi kartvizitinizdir. Rekabette öne geçmek için markanızı Limon teknoloji ile geliştirin!

Kurumsal Web Tasarımı fiyat olarak diger hizmetlerimizden abartısız olarak fiyat artışı olabilmekte olup, içerik yoğunluğu, içerik eksikliği(metin resim gibi doneler), ekstra hizmetler, ve zaman alan grafik tasarımı gibi unsurlar fiyatı arttırmakta olup bu artış tarafımızca minimumda tutulmaktadır.

 

WEB TASARIM STRATEJİSİ

Kurumsal web tasarımda işin hangi kısmında olursanız olun, ilk işiniz uzmanlarımızdan bilgi talep etmeniz olmalı ve kısa bir fizibilite sonrası analizlerin size sunulmasını beklemeniz, en iyi yol olacaktır.

Gerçekten neye ihtiyacın olduğunu biliyor musun? İhtiyaç analizimizin bir sonucu olarak bütçenize en uygun web tasarımını size sunacağız.

 

WEB TASARIMDA GÜVEN !

Müşterilerinize güven veren gerçek ihtiyaçlarınız için en uygun web tasarımıyla pazar güvenilirliğinizi artırın. Buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleri olarak tanımlanır.

Günümüzde kurumsal internet sitelerinin bir çoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır, wordpress bu sistemlerinin içerisinde en çok kulanılanıdır. Bu yazılımlarla çalışan internet sitelerine halk arasında güncelleme panelli internet siteleri de denilmektedir. Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir. Ayrıca teknolojinin gelişmesine mütakiben bir çok eklenti sayesinde işlevselliği maksimum seviyededir.

Limon Teknoloji , kendi bünyesindeki mühendisleri ve tasarım uzmanları tarafından geliştirdiği web siteleri ile müşterilerine, stabil, sorunsuz ve esnek ve so moda tasarımlar sunmaktadır. Kurumsal web tasarım için LİMONTEKNOLOJİ ekbi size bir çok kolaylık sağlar.

Limonteknoloji, profesyonel tasarım anlayışı ile, sizlere hayalinizdeki projenizi gerçekleştirme imkanı sunar, özenle ve titizlikle tüm isteklerininzi tamamlar.

Kurumsal web tasarım çözümlerinde uzman Limon Teknoloji ekibine güvenebilirsiniz!

Kurumsal web tasarımı alanında sizlere nasıl destek olabileceğimiz hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizi ziyaret edebilir ya da sizi ofisimizde ağırlayarak yüksek verimli bir çalışmayı birlikte yürütebiliriz.