Kurumsal Web Dizayn

Kurumsal Web Dizayn: Bir işletme web sitesi, bir işletmenin sahip olabileceği en güçlü pazarlama varlıklarından biridir. Şirketiniz için stratejik bir web sitesine yatırım yaptığınızda, işinizi arama motorlarında daha görünür hale getirebilir ve potansiyel müşterilerin ve iş ortaklarının ne yaptığınızı, onlara nasıl yardımcı olabileceğinizi ve onlara nasıl yardımcı olabileceklerini göstermelerine yardımcı olabilir. sizinle ortaklık kurmaktan faydalanabilir.

Stratejik bir web sitesi, yeni müşterileri ve müşterileri otomatik pilot uygulamasına dahil edebilir, böylece işinizi pazarlamak yerine müşterilerinize hizmet etmeye odaklanabilirsiniz.

Bu nedenle, işletme ve kurumsal web siteleri, işletmenin ne yaptığını anlamayı, hizmetlerini veya ürünlerini ana hatlarıyla açıklamalı ve müşterilerin ve müşterilerin sizinle iletişim kurması için kolay bir yol sağlamalıdır. Ayrıca, güven ve güvenilirlik oluşturma özelliğine sahip olduğunuz referansları veya yayınları da eklemek istersiniz.

Yukarıdaki özelliklere sahip işletme web sitelerinin örneklerini görmek ve nasıl kullandıklarını görmek istiyorsanız, en iyi işletme ve kurumsal web siteleri seçimimize bir göz atın.

İLETİŞİM

Limon Teknoloji Kurumsal Web Dizayn

Bu yazımızdaki konumuz; Kurumsal Web Dizayn olup detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.Kurumsal web tasarım, şirketinizin vitrinidir. Şirketiniz için oluşturduğu imajla, tüketicinin aklına kazınır. Bu yönüyle şirketinizin reklam yatırımlarının başarılı olmasını sağlayan çalışmalardan en önemlisidir.

Limonteknoloji Kurumsal Web Dizayn işletmeniz için 360 çok yönlü çalışma prensiplerini uygulayarak İnternet sitenizi her yönden mükemmel kılar. Kurumsal bir web sitesi, marka oluşturmak ve müşterilerin görüşlerini şekillendirmek için kullanılan bir numaralı araçtır. Bu yüzden web sayfanızı işlevsel, ilgi çekici ve şık tutmak önemlidir. Limon Teknoloji ile bugün iletişime geçin ve başarıya giden yolda kendinize görün!

KURUMSAL WEB DİZAYN & NEDEN LİMON TEKNOLOJİ ?

Biz aynı zamanda pazarlama uzmanlarıyız. Sadece web tasarımı değil, ziyaretçileri müşteriye dönüştürmek için ilgi çekici ve tasarlanmış bir site tasarlamak için çalışıyoruz. Bu uygulamalar sektörünüz ne olursa olsun uygulanır.

 

KURUMSAL WEB DİZAYN & PAZARLAMA

İşiniz hangi sektörde olursa olsun, internet siteniz mükemmel olsun! Sitenizi reklamcılık ve pazarlama çabalarınızın kalbi olarak görüyoruz. Görsel olarak çekici ve gezinmesi kolay olması gerekiyor. Google’ın bilgilendirici olduğunu ve sizin tarafınızdan endekslendiğini görmesi ve arama sonuçlarında görünmesi için hakkındaki bilgilerin eksiksiz olması gerekir.

Kurumsal web dizaynda herşey optimum seviyede tutularak performans, görünüm, ve arama motorlarının tümü tarafından indekslenebilir olması pazarlama için şarttır.

 

KURUMSAL WEB DİZAYN & MOBİL UYUM

İnternet Sitenizi Duyarlı Yapıyoruz, bütün cihazlarda ve ekran boyutlarında mükemmel uyum ve kullanılabilirlik sunuyoruz.
Bu dinamik dünyada, hızlıca ayarlama yeteneği, hayatta kalma ve refahı garanti eder. Web sitenizi tabletler ve akıllı telefonlar için optimize edin ve rekabeti çok geride bırakın!, web sayfanızın, mobil yeniliklerin hızla değişen, zorlu ortamında alakalı kalmasını sağlamak için en yeni duyarlı tasarım teknolojilerini kullanır. Esnek ızgaralar, resimler ve medya sorguları kullanarak, web sitenizin içeriğini ve öğelerini görüntüleme cihazına göre ayarlamasını sağlıyoruz. Müşterilerinizin hangi gadget’ı kullandıkları önemli değil, resmi web sitenizin sunduğu aynı üst düzey hizmeti alırlar. Bütün ekran boylarına göre kurumsal siteniz çözünürlük ayarlarını kendisi yapar ve mükemmel görünüme sahip olur.

 

NEDEN DUYARLI DİZAYN ?

Bugün tüm internet trafiğinin% 56’dan fazlası akıllı telefonlardan geliyor. Bu nedenle, web sitenizin tasarımı duyarlı değilse, hedef kitlenizin yarısından fazlasının ihtiyaçlarına cevap veremez! Kullanıcı dostu. Hepimiz ne kadar rahatsız edici olduğunu biliyoruz, her şeyi yakınlaştırmak ve mobil ekranınızda sürekli kaydırma yapmak. Yanıt veren web sitesi tasarımı, tarayıcının genişliğini belirlemek ve içerik yazı tipi boyutunu ayarlamak ve buna göre yerleştirmek için medya sorguları kullanır. Performansı arttırır. Web sitenizin yüklenmesi birkaç dakika sürerse, potansiyel müşterilerinize elveda diyeebilirsiniz. Duyarlı bir tasarım, yükleme süresini en aza indiren sitenin kodunu optimize eder. Google ve diğer aram motorları onu sever.

KURUMSAL WEB DİZAYN

Kurumsal web dizayn ‘da bir site sahibinin sorması gereken ilk soru basittir: İnternet sitem benziyor mu?
En iyi siteler, ziyaretçinin dikkatini derhal etkilemek için yapılmıştır. Bunu başaramazsa, kullanıcının başka bir yere asla geri dönmemesi için kendi geleneklerini alma şansı çok yüksektir. Açıkçası, ilk izlenimler her şey için sayılır. İstanbul’da birinci sınıf bir web tasarım firması olan LİMON TEKNOLOJİ, bu amaca şık bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Bireysel özellikler önemlidir. Bu nedenle logolar ve resimler içeren marka oluşturma olanakları sitenizin benzersiz bir hikayesini anlatmalıdır. Yine de, çoğu internet kullanıcısı düzenler ve genel görünümlerle ilgili bazı fikirlere alışmaktadır. Bir dengeye dikkat etmek, gündemdeki en önemli maddelerden biri olmalı ve sayfanın gezinti özelliklerini dikkate almayı da içermelidir.

Yaratıcılık sürecinde verilen her karar dikkatlice düşünülmelidir. Sonuçta, en küçük boyut bile bütün farkı yaratabilir. Renk şemaları duygusal çağrışımları ve okunmanın ne kadar kolay olduğunu dikkate almalıdır. Bağımsız bir öğe olarak iyi görünmenin yanı sıra, site, şirkete veya kişisel meselelere bağlı diğer kaynaklara da uymalıdır. Belki de en zor iş, sitenin birden fazla ekranda eşit derecede harika görünmesini sağlamaktır. Çevrimiçi verilere çeşitli cihazlardan erişilebilir. Bu nedenle, herhangi bir web sitesi geliştiricisinin stratejisi bu nedenlerden dolayı duyarlı tasarım içermelidir:

Belki de en zor iş, sitenin birden fazla ekranda eşit derecede harika görünmesini sağlamaktır. Çevrimiçi verilere çeşitli cihazlardan erişilebilir. Bu nedenle, herhangi bir web sitesi geliştiricisinin stratejisi bu nedenlerden dolayı duyarlı tasarım içermelidir:

Mobil kullanıcılar her zaman hızlı ve kolay bir şekilde bilgi ararlar.
Duyarlı tasarım, kullanıcıları daha uzun süre yerinde tutarak, yükleme sürelerini ve site hızını iyileştiren HTML gibi site kodunu optimize eder.
Tüm web sitesi trafiğinin yarısından fazlası mobil cihazlar üzerinden gerçekleştiğinden, site mobil olarak uygun değilse, Google sıralamanızı gerçekten düşürecektir.

KURUMSAL WEB DİZAYN FİYAT

Müşterilerinize ve müşterilerinizinde size çevrimiçi olarak ulaşmada sorun mu yaşıyorsunuz? Zayıf web dizaynın nedeni olabilir! İnternette her şeyin yapılabileceği dijital bir çağda yaşıyoruz. Modern kullanıcılar zamanlarına değer veriyor. Çevrimiçi alışveriş yapmak ve kitap satın almak için çevrimiçi oluyorlar ve şirketinizi İnternet’te bulamıyorlarsa veya web sitenizde yollarını bulmakta zorlanıyorlarsa – para kaybediyorsunuz.

Limon Teknoloji, işinizi haritaya koymanıza ve kar etmeye başlamanıza yardımcı olacak çok çeşitli web geliştirme hizmetleri sunar. Personelimiz web ve mobil uygulama geliştirme, SEO tanıtım, web tasarım, 3D render ve tanıtım filmleri oluşturma konularında deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır. Web siteniz çevrimiçi kartvizitinizdir. Rekabette öne geçmek için markanızı Limon teknoloji ile geliştirin!

Kurumsal Web Dizayn fiyat olarak diger hizmetlerimizden abartısız olarak fiyat artışı olabilmekte olup, içerik yoğunluğu, içerik eksikliği(metin resim gibi doneler), ekstra hizmetler, ve zaman alan grafik tasarımı gibi unsurlar fiyatı arttırmakta olup bu artış tarafımızca minimumda tutulmaktadır.

KURUMSAL WEB DİZAYN STRATEJİ

Kurumsal web tasarımda işin hangi kısmında olursanız olun, ilk işiniz uzmanlarımızdan bilgi talep etmeniz olmalı ve kısa bir fizibilite sonrası analizlerin size sunulmasını beklemeniz, en iyi yol olacaktır.

Gerçekten neye ihtiyacın olduğunu biliyor musun? İhtiyaç analizimizin bir sonucu olarak bütçenize en uygun web tasarımını size sunacağız.

 

KURUMSAL WEB TASARIMDA GÜVEN !

Müşterilerinize güven veren gerçek ihtiyaçlarınız için en uygun web tasarımıyla pazar güvenilirliğinizi artırın

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleri olarak tanımlanır.

kurumsal-web-dizayn

kurumsal-web-dizayn

Günümüzde kurumsal internet sitelerinin bir çoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır, wordpress bu sistemlerinin içerisinde en çok kulanılanıdır. Bu yazılımlarla çalışan internet sitelerine halk arasında güncelleme panelli internet siteleri de denilmektedir. Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir. Ayrıca teknolojinin gelişmesine mütakiben bir çok eklenti sayesinde işlevselliği maksimum seviyededir.

Limon Teknoloji , kendi bünyesindeki mühendisleri ve tasarım uzmanları tarafından geliştirdiği web siteleri ile müşterilerine, stabil, sorunsuz ve esnek ve so moda tasarımlar sunmaktadır. Kurumsal web dizayn için LİMONTEKNOLOJİ ekbi size bir çok kolaylık sağlar.

Limonteknoloji, profesyonel tasarım anlayışı ile, sizlere hayalinizdeki projenizi gerçekleştirme imkanı sunar, özenle ve titizlikle tüm isteklerininzi tamamlar.

KURUMSAL WEB DİZAYN İLE REKABET AVANTAJI KAZANIN

Günümüz web sitelerinin çoğu, kavramsal tasarım, benzersizlik ve kaliteli kullanıcı deneyimi (UX) dikkate alınmadan şablon tabanlı CMS kullanan programcılar, şirketin BT departmanları veya deneyimsiz web tasarımcıları tarafından tasarlanmıştır.

LİMON TEKNOLOJİ tasarım ekibi, güçlü ve uygun bir kullanıcı deneyimi sağlayan benzersiz bir tasarımla rakiplerinize karşı size avantaj sağlayacaktır.
Kurumsal web sitenizi endüstrinizdeki diğerlerinin üstüne yerleştirir, çünkü web siteniz deneyimli tasarım, marka ve pazarlama uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından tasarlanacaktır.

Ekibimiz Deneyim Sunuyor

Ayrı tasarım, kullanılabilirlik, internet pazarlaması, internet teknolojisi ve programlama ekipleri.

Limonteknoloji tasarım ekibi markalaşma, pazarlama, reklamcılık, hareketli grafikler, kullanıcı arayüzü tasarımı (UI), kullanılabilirlik ve kullanıcı deneyimi (UX) konusunda deneyime sahiptir.
Kitleniz için tasarlayacak ve sunacaktır.
İsterseniz firmamız rakiplerinizi araştıracak ve size benzersiz bir rekabet avantajı sağlayacaktır.
Firmamızın Odak Noktası
İmajınız ve Markanız web üzerindeki imajınızı ve markanızı geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Eşsiz ve Etkileyici Kurumsal Web Tasarım

Kurumunuza öne çıkan ve akılda kalıcı tasarımlar sunuyoruz.

Temiz ve İyi Düzenlenmiş – Temiz ve iyi düzenlenmiş siteler hem yararlıdır hem de kullanıcıyı davet eder.
Optimal Kullanıcı Deneyimi – Müşterileriniz, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kolayca bulacak ve olumlu bir işlem yapmaları için daha fazla ilham kaynağı olacaktır.

Kitle için Tasarlandı – Tasarımlar belirli bir hedef kitleye uyacak şekilde uyarlandığında, daha olumlu sonuçlar görürsünüz.
Kavramsal Tasarım – Web sitenizdeki her pazarlama öğesinin bir amacı ve mesajı olacaktır.
İlgi Çekici – Limonteknoloji tasarımcıları kullanıcıları yakalayan ve tutan çekici web siteleri oluşturur.
Araştırma – Limonteknoloji rakiplerinizi araştırır ve sonuçları kitlenize en iyi kullanıcı deneyimini sunmak, sizi eğrinin ve yeni trendlerin önünde tutmak için kullanır.

En Son ve En Harika – Limonteknoloji  eğrinin önünde kalır, yeni eğilimlerin farkındadır ve bunları müşterinin avantajı için ne zaman kullanacağını ve geçici vızıltıdan ne zaman geçeceğini bilir.

Limonteknoloji, olağanüstü kalitede olağanüstü değer sağlamaya inanır.

Gücümüz güçlü ortaklıklar, dürüstlük ve dürüstlük, uzman beceri seviyeleri, iyi iletişim, sağlam ekip çalışması ve her müşteri için mümkün olan en iyi değeri sağlamaya dayanmaktadır.

Stratejik odak noktamız, müşterinin tüm katılımlarda beklentilerinin üzerinde ve ötesinde olmaktır.

Kurumsal web dizayn çözümlerinde uzman Limon Teknoloji ekibine güvenebilirsiniz!

Kurumsal web tasarımı alanında sizlere nasıl destek olabileceğimiz hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizi ziyaret edebilir ya da sizi ofisimizde ağırlayarak yüksek verimli bir çalışmayı birlikte yürütebiliriz.

whatsapp
Sizin İçin Buradayım Lütfen İstediğinizi Sorun