Modern ve % 100 Duyarlı Temalar

Restoran Teması

Cafe Teması

Web Tasarım Temaları ve Şablonları

HTML şablonları,  WordPress, Joomla ve Drupal gibi popüler CMS ürünleri için temalar satın alabilir ve özelleştirebilirsiniz Web tasarım ilham galerisiyiz. Yayınladığımız tüm web sitesi tasarımları bir grafik tasarımcı tarafından özenle seçildi. Sadece havalı endüstrilerin en iyi web sitelerini değil, farklı yerlerden farklı web tasarım stilleri, hisler ve görünümler yayınlamaya çalışıyoruz.

Özellikle de bir web tasarımcısı olduğunuzda müşterilerin ilk izlenimlerini oluşturmak önemlidir. Web Tasarım WordPress temamız kesinlikle bunu iyi yapıyor!
Limonteknoloji, yaratıcı WordPress temalarını sizin için tasarlamaya devam ediyor. Bu temaları sitenize gerçekten uygun hale getiren yumuşak renklerde temiz ve yaratıcı bir tasarım gösterir. Duyarlılık desteği sayesinde, Web Tasarım ekranı ve her boyuttaki ekrana gerçekten iyi uyum sağlar. Şablon çerçevesi, güçlü gelecek düşüncesi ile tasarlanan içeriği kolayca sunmak ve düzenlemek için güçlü kısa kodlar, sürükleyip bırakma düzen içeriği gibi değişken özelliklerle donatılmıştır. Ayrıca, yönetici panelinden sınırsız renk desteğine sahip bir renk seçimi, çeşitli düzenlerle olağanüstü bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Artık tereddüt etmeyin, gelin ve alın!.

Mobil cihazlara duyarlı temalar!

Responsive Web Tasarım

Responsive Web Tasarım

Şablondaki% 100 tasarım mobil / tablet cihazları destekler, masaüstünde varsayılan düzeni kullanmak yerine mobil / tablet cihazlarda iyi bir düzene ve stile sahip olduğunuz anlamına gelir. Böylece, müşterileriniz ürünlerinizi ve web sitenizin içeriğini telefonlarında veya tabletlerinde kolayca gözlemleyebilir.

Temalarımız canlı tasarım ve satır içi düzenleme özelliğine sahiptir, bu nedenle yazma ve tasarım sürecinin tamamı, güncellemeye veya önizleme moduna geçmeye gerek kalmadan doğrudan sayfada yapılır.Dilerseniz ön uçta dilerseniz ızgara görümünde görsellik hız arasındaki dengeyi sağlayabilirsiniz.

E-Ticaret İçin Hazır Web Tasarım

WooCommerce tarafından e-ticaret çözümü
Dünyanın her şeyi satmak için tam kontrol sağlayan, tüm çevrimiçi mağazaların% 30’undan fazlasını sağlayan WooCommece eklentisi, her şeyi, basit ve genişletmek için çok esnek bir şey satma kontrolü verir, Tüm imkanlardan yararlanmanızı sağlayan wordpress ile sürekli güncel kalabilirsiniz.Dilerseniz’de bizimle iletişim kurarak e-ticaret için özel bir yazılım ve tasarım talep edebilirsiniz, ücretlendirmemiz tamamen adil olup ihtiyaçlarınıza özel teklifler sunuyoruz.