Güvenlik Bizim İçin Önce Gelir

Limonteknoloji.com olarak, her an bir banka titizliği ile çalışırız. İşinizi bize teslim edin ve arkanıza yaslanarak rahat bir nefes alın !

Güvenli Alış Veriş

Farklı platformlar için geliştirilmiş, birbirinden farklı ve eşsiz yapılara sahip rahat ödeme araçlarımız hizmetinizde bulunmaktadır.

Kötü Amaçlı Yazılım Ve Kod Giremez !

Estetik mimariye sahip sistemlerimiz asla ödün vermez her türlü etkileşim ve robot mercek altında incelenir.

Yenilikçi Güvenlik

Sürekli olarak; yenileme, araştırma ve geliştirme içerisindeyiz. Bir yaprak kıpırdasa bizde fırtına kopar, Her zaman yenilikçiyiz.

Sending Payments

Sending Money Home?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud

Support

24 hrs, 7 Days a Week

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud

Getting Paid

Get Paid Easily & Quickly

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud

Yüksek Tirajlı Soru Ve Cevaplarımız

En çok merak edilen ve öncelikle sorulmak istenen soru cevaplar aşağıda yer almaktadır. Web Dizayn, İnternet Sitesi ve diğer konular ayrıca ele alınacaktır.

1. Web dizayn neden mobil uyumlu olmalı?

  • Günümüzde, farklı cihazlar ile İnternet’e girilmektedir, bu cihazların her birinin farklı ekran boyları bulunmakta ve Standard bir ekrana göre tasarlanmış web sitesi maalesef birçok cihazda düzgün görünmemekte ve işlevlerini yerine getirememektedir. Responsive yani mobil uyumlu olarak tasarlanmış web siteleri ise her cihaz ve ekran boyutunda harika bir düzene sahiptir, dolayısıyla bütün işlevlerini tam olarak yerine rahatça getirebilmektedir.

2. İnternet Sitesinde SSL sertifikası kullanmak zorunlu mudur?

  • Şimdilik, zorunlu olarak SSL sertifikası kullanmak zorunda değilsiniz, ancak birçok tarayıcı ve arama motoru artık İnternet sitesi sahiplerini zorlamaktadırlar, mesela SEO açısından da çok büyük fayda sağlamaktadır birçok faydası olan sertifikaların maliyeti çok düşüktür.

Ve tarafımızca şiddetle tavsiye edilmektedirler. 2018 yılı itibariyle sertifika zorunluluğu resmi olarak çalışmalara başlanmıştır.

3. İnternet sitemde yönetim paneli olmalı mı ?

  • Evet, çağımızdaki teknolojinin hızlı bir şekilde değişmesi gerek kullanıcıları gerekse İnternet sitelerini hızlı bir değişim ve dönüşüme açık olmalarını gerektirmektedir. Nitekim amacınıza göre tasarlatmak ve kullanmak istediğiniz web sitesinin işlevselliğe ihtiyacı bulunmuyor herhangi bir fonksiyon talebiniz olmayacağınızdan eminseniz yönetim paneli olmasa da olur. Unutulmamalıdır ki değişime gidilmesi durumunda iki kat daha fazla maliyetle yüz yüze kalırsınız.

4. İnternet sitemin yönetim paneliyle kim ilgilenecek ?

  • Limonteknoloji.com olarak sizler için tasarlayıp yayına geçirdiğimiz İnternet sitelerin izin yönetim panelleri sade olması ve yine sizlere içerik ekleme güncelleme gibi gerekli gördüğümüz konularda kısa eğitim verdiğimizden ötürü isterseniz kendiniz, yakınınız ya da güvendiğiniz bir çalışanınıza devredebilir şayet gerek görürseniz yine işi bize bırakabilirsiniz.

5. Web sitemdeki içerikleri kim oluşturacak ?

  • Web sitenizde olmasını istediğiniz resim, video, metin vb. içeriklerin tamamı web sitesi sahibinin sorumluluğunda olmakla beraber bunların istenilen düzen ve hiyerarşide sunulması ise tasarımcının sorumluluğundadır. Ancak isteğinize göre web tasarımcınız Limonteknoloji.com size ücret karşılığında içerik üretebilir, yayın öncesi kontrol yine sizlere aittir.

BİZE ULAŞIN

  • Unikonut Sitesi A3 Blok No:14 Kat:6, 34295 Bahçeşehir Avcılar/İstanbul
  • +90 530 942 88 06

E-BÜLTEN

Share This